Suruç'ta sakallı gence linç girişimi (Video)

Suruç'ta yaşanan saldırı sonrası sakallı bir kişiyle genci IŞİD üyesi zanneden grup arasında yaşanan tartışma kısa süre sonra lince dönüştü. Söz konusu kişinin darp edilmesi sonucu başlayan linç girişimi, polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle engellendi.

Suruç'ta sakallı gence linç girişimi (Video)
Suruç'ta sakallı gence linç girişimi (Video) Yönetici
Bu içerik 1037 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz
HABER: ISLAH HABER

2 gün önce Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde yaşanan patlamada son verilere göre; 32 kişi ölmüş, 103 kişi de yaralanmıştı.

MÜTEDEYYİN İNSANLAR HALÂ HEDEFTE

 

Her sakallıyı IŞİD'ci diye hedefe koyan PKK siteleri yüzünden az kalsın bir kişi linç edilecekti.

Bombalı saldırı sonrası yoldan geçen sakallı bir genç çevrede bulunan kişiler tarafından dudurularak kimlik sorgusuna tabi tutuldu.
 
Sosyal medyada HürCaps adlı bir facebook hesabı üzerinden yayınlanan görüntüde, Suruç'taki bombalı saldırının yaşandığı Amara Kültür ve Sanat Merkezi önünde bekleyen kişiler sakallı bir kişiyi IŞİD'ci diye durdurarak sorguya çekiyorlar.
 
Sürekli olarak İslami hassasiyeti bulunanları hedef gösteren PKK örgütünün yayın organlarından “Bestanuçe” adlı site, IŞİD'ci diye yayınladığı haberde Müslümanları hedef gösterdi.
 
Sözkonusu olayla ilgili olarak haber yapan Bestanuçe, sakallı gence dayak atıldığını daha sonra Polis, sakallı genci gözaltına almak isteyen insanları gaz bombası atarak  kalabalığın elinden çıkartıp, genci gözaltına aldığını duyurdu.


sakal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri 
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri