DİL BAĞLAMAK İÇİN

İnsanların dilini bağlamak istersen, senin hakkında hayırla konuşmalarını murad edersen, ayrıca senin hakkında kötü haber söylendiği zaman Adem oğlunun dilini bağlamak istersen:

DİL BAĞLAMAK İÇİN
DİL BAĞLAMAK İÇİN Yönetici
Bu içerik 3159 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Bu uygulamalar sana karşı kötü konuşamamaları icin karşılarına cıktıgında sana biiznillah size kötü sözde bulanamazlar. Dilleri tutulur bağlanır.
1-
Talibin, matlubun ve hacetin ismini alırsın. Örnek: ''Muhammed Ahmed'in dilini bağladı''. Harf olarak bast1 ettiğimizde Allah'ın Latif ve Samed ismi çıktı. Bunu mezc edip, zimam satrı çıkana kadar teksir edersin. Elde ettiğin harflerin adedini tek satır olarak küçük bir kağıda yazarsın. Bu iki ismi elde ettiğin sayı kadar zikredersin. Sonra talip bu kağıdı üzerinde taşırsa hacetine Allah'ın izniyle nail olur.

2-

Ey Talip! Bilki: Allah Teala hazretleri sana rahmet etsin. Halkın dilini senden hapsolunmasını istersen, senin hakkında hayırla konuşmalarını murad edersen, ayrıca senin hakkında kötü haber söylendiği zaman Adem oğlunun dilini bağlamak istersen, hatta senin hakkında kötülükle konuşmalarından korkarsan: Cumartesi günü zühal veya Kamer saatinde, Kamerde dönen bir burçta gecelediği zaman, şu dörtlü Vefki:

 

bir kağıt üzerine yaz. Vefkin etrafınada Ayet ve duaları yazdıktan sonra vefki üzerinde taşırsan, senin için bunda Allah'ın sırrı vardır.

      Vefkin etrafına yazılacak Ayet lerle dua budur:

 

DİL BAGLAMA AYETLERİ

 

Türkçe acıklaması:
 

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla. Allah öyle bir ilahtırki gökleri ve yeri yarattı. Ve gökten bir su indirdi de onunla size rızık için türlü meyveler, mahsüller çıkardı. Ve onun emriyle denizde akıp gitmek için size gemileri ve ırmakları musahhar (boyun eğmiş) kıldı. Ve yörüngelerinde devam eden güneşi ve ay'ı sizin hizmetinize verdi. Yine geceyi ve gündüzü de sizin hizmetinize verdi. Hem de size, istediğiniz şeylerin hepsinden verdi. Önceden ölmüş olan birini dirilttiğimiz gibi. Şimşek neredeyse gözlerini alıverecek, onları aydınlattıkça ışığında yürürler. Karanlık üzerlerine çöktümü de dikilip kalırlar. Allah dileseydi görme ve işitme duyularını da giderirdi. Şüphe yok ki Allah her şeye kadirdir.

 

      Ey Adem topluluğu! Acil olan ölümün geldiği gibi size girdim. Ve Allah'ın izniyle gökyüzünün yeryüzüne düşmesi nasıl hapsedildiyse dillerinizide öyle hapsettim. Melekuti ala'daki melek ler nasıl attı ise sizleri ceberut oklarıyla öyle attım. Azrail'in insana girdiği gibi size öyle girdim. Yapan Allah'tır. Görebilenler için bunda ibret vardır.

 

 Konular:

1- Bast Nedir?

bast dil bağlama dua ayet vefk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri 
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri