SİHİR BOZMA AZİMETİ

SİHİR BÜYÜ YAPILANLARA KARŞI KORUNMA VE YAPILANI İPTAL EDİP TESİRİNİ YİTİRMESİ İCİN BİİZNİLLAH. SARA GÖZ HASTALIKLARI

SİHİR BOZMA AZİMETİ
SİHİR BOZMA AZİMETİ Yönetici
Bu içerik 12453 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

1- Göz hastalıklarından, sihirden ve düşman şerrinden emin olmak için: Üçlü vefkin harfli şeklini iyi bir vakitte yazdıktan sonra vefki üzerinde taşıyan kimse göz hastalıklarından, sihirden ve düşman şerrinden emin olur. Hatta yüzünde ilahi bir nur hasıl olur ve her gören onu sever.

      Vefkin şekli budur:

2. Sihir iptali için: Kemali vefkin su unsurunu bir tabağa ve vefkin etrafınada şu Ayeti Kerimeleri yaz.

ِبسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ فَرْدٌ حَىٌّ قَيُّومٌ حَكَمٌ عَدْل قُدُّوسٌ مِنْ شَرِّ النَّفّاَثَاتِ فِى الْعُقَدِ

 

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُوا الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَاكَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيَاطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا اُنْزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُتَ وَمَايُعَلِّمَانِ مِنْ اَحَدٍ حَتَّى يَقُولاَ اِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاَتَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُمْ بِضَارِّينَ بِهِ مِنْ اَحَدٍ اِلاَّ بِاذْنِ اللهِ وَحِيلَ بَيْنَهُمْ وَبَيْنَ مَايَشْتَهُونْ

Yazdıktan sonra üzerine Beş Ayeti 45 defa oku ve yazıyı su ile sil. Bu suyu evin içine serpersen, Allah'ın izniyle evdeki sihir bozulur.

3. Sihirleri batıl etmek ve zararları def etmek için: Bu Ayeti kerimeyi esmalara ilave edip, her farz namazın ardından 19 defa 19 gün okursun.

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ferdun Hayyun Kayyûmun Hakemun Adlun Kuddûsun Min şerrin neffâsâti fil ukad.

     Veya şu Ayeti Kerimeyi: 

وَلاَيَفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ اَتَى

Ve lâ yüflihus sâhiru haysü etâ.

 

Min şerrin neffâsâti fil ukad. Ayeti Kerimesinin cümeli ebced adedi 1948 olup, dörtlü vefkide budur:

(Sure-i Felak ve Nas: Hazreti Rasulullah s.a.v. efendimize Yahudiler tarafından büyü yapılması üzerine, bu Sureler gelmiş ve büyü bozulmuştu).

 

 4- Sara ve sihir için: Berhetîhin Kerîrin Tetlîhin ve Turânin ismi şeriflerini bir kağıt üzerine yazdıktan sonra, saralı kişinin üzerine takarsan saralı olan ayılır ve arız olan Cin yanar.

      Sihirli veya bağlı olan bir kimsenin üzerine bu yazılı kağıt asılırsa, sihri bozulur, bağlı ise bağı çözülür ve şifa bulur.

5- Sihir bozmak için: Bir kova suya fındık büyüklüğünde üç adet tuz parçası koyduktan sonra üzerine 66 defa Mezcelin Bezcelin isimlerini okur ve sihirli olan kimse bu su ile gusül abdestli alırsa sihri Allah teala'nın izniyle çözülür.

sihir büyü iptal ayet hadis Sihir bozmak sara şifa vefk Hastalıklar İçin Dualar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     2019-03-06 en üstte bahsettiğiniz vefk i herkes yapabilirmi.ben fazla bilgisi olan birisi deilim ama mürekkeple soldan başlayıp gibi zorunlulukları olduğunu biliyorum ve yazptıkran sonra üzerine okuma falan varmı.çok ihtiyacım var sihir yapan cinlere çok şiddetli bağlatan biri var koruma amaçlı.

Admin: Selamun Aleykum Herkez yapabilir kaidelere uyulduğu sürece alttaki konu linkinden detaylarını ve kaidelerini öğrenebilirsiniz.

https://bilgisah.com/haber/387/uclu-vefk-ozellikleri-nedir.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri