BERHETİYYE KASEMİNİN HAVASSI CELİLESİ

Berhetiyye Kaseminin özelliklerini kullanmanın şekli şunlardır.

BERHETİYYE KASEMİNİN HAVASSI CELİLESİ
BERHETİYYE KASEMİNİN HAVASSI CELİLESİ Yönetici
Bu içerik 16944 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

BUNLARI YAPABİLMEK İCİN Berhetiyye'de TASARRUF SAHİBİ OLMAK LAZIMDIR. YOKSA YAPILAN AMELLER FAYDADAN FAZLA ZARAR GETİRİR.
BUNUN TARİFİNİDE AŞAĞIDA BELİRTTİK.


1. Ulvi veya süfli bir ruhu getirtmek istersen: Allah c.c. rizası için birgün oruç tut ve insanlardan uzak boş olan temiz bir mekana girip olduğun yeri Ud dalı ile buhurlayarak, Berhetiyye Kasemini yedi (7) defa oku. Okuduktan sonra dilediğin ruhu çağır. O ruh gelip senin istediğini yapar.

 

2. Bir kimseyi heyecanlandırıp yanına getirmek istersen: aşağıdaki kemali vefki matlubun vucüduna temas etmiş elbise parçasına veya pişmemiş çömlek parçası üzerine yaz. Yazdıktan sonra o parçayı fitil gibi yaparak bir kandilde zeytin yağı ile yak ve fitil yanarken kasemi yedi (7) defa cavi ve kündür ile buharlayarak oku. Çömlek parçasına yazmış isen o parçayı ateşin altına koy ve kasemi adı geçen buhurları tüttürerek 7 defa oku. Matlubun olan kimse heyecanlanır ve büyük bir aşkla yanına gelir.

 

 

3. Sara hastası veya sağlıklı bir kimseyi sara etmek istersen: Saralının veya sağlıklı kişinin avucuna şu harfleri هـ هـ هـ  (He He He) yazıp,avucuna bakmasını söyle. Lübani zeker buhurunu tüttürerek Kasemi yedi (7) defa okursan, saralı kişi sara olur. Huddamlara onu sara etmelerini söyle, o kişi sara olur. Daha sonra dilediğin şeyleri sor. O sana istediğin soruların cevabını verir. İşin bittikten sonra avucundaki yazıları siler, görevlileri gönderir ve ayıktırırsın.

 

4. Bir kimseyi sara edip konuşturmak istersen: Şu Kemali vefki:

 

Bir kimseyi sara edip konuşturmak istersen VEFK

 

O kişinin avucuna yaz. Yazdıktan sonra Kündür buhurunu yakarak avucunu buhurun üzerine koymasını söyle. Sende Kasemi okuyup eli telbis etmelerini, parmaklarını ayırmalarını ve cesedi sara etmelerini söyle. O kişiyi sara ederler. Sara olunca konuşturmak için şu Azimeti:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَقَالُوا لِجُلُودِهِمْ لِمَ شَهِدْتُمْ عَلِيْنَا قَالُوا اَنْطَقَنَا اللهُ الَّذِى اَنْتَقَ كُلِّ شَىْءٍ اَنْطَقَ اَيُّهَا الرِّيحِ بِحَقِّ مِنْ اَنْطَقَ النَّمَلَةِ لِسُلَيْمَانِ ابْنِ دَاوُدْ عَلَيْهَمَا السَّلاَمِ وَاَنْـْطَقَ عِيسَى فىِ الْمَهْدِى صَبِيًّا

 

O kişi konuşana kadar tekrarlarsın. Saralı konuştuğu zaman dilediğini sorarsan o seni Allah c.c. ın izniyle bilgilendirecektir. İşin bittikten sonra sarf etmek için şu israfı üç (3) defa okursun.

 

بَخٍّ بَخٍّ رَمْيَاخٍ رَمْيَاخٍ تَرْفِيقٍ تَرْفِيقٍ اِنْفِرُوا خِفَافًا وَثِقَالاً يَااَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اِذَا نُودِىَ لِلصَّلَوةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا اِلَى ذِكْرِ اللهِ وَذَرُوا وَالْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ اِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ بِحَقِّ مَاجَئْتُمْ مِنْ اَجَلِهِ طَائِعِينَ اِنْصَرِفُو مِنْ اَجَلِهِ مُعَزَّزِينَ مُكَرَّمِينَ ذَلِكَ تَخْفِيفٌ مِنْ رَبِّكُمْ وَرَحْمَةٌ اِذَا زُلْزِلَتِ اْلاَرْضُ زِلْزَا لَهَا وَاَخْرَجَتِ اْلاَرْضُ اَثْقَالَهَا وَقَالَ اْلاِنْسَانُ مَالَهَا يَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ اَخْبَارَهَا بِاِنَّ رَبَّكَ اَوْحَـى لَهَا يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ اَشْتَاتًا اَشْتَاتًا اَشْتَاتًا بَارَكَ اللهُ فِيكُمْ وَعَلَيْكُمْ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمَ 

 

Saralı kişi ayıkır ve aklı başına gelir.

 

5. Bir kimseyi bir kimseye muhabbetle sevdirmek veya matlubunu muhabbetle kendine sevdirmek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefki o günde doğmuş bir yumurta üzerine şu ateş harfleriا هـ ط م ف ش ذ  ile yaz. Cavi ve lüban buhurlarını yakarak yumurtanın üzerine kasemi yedi (7) defa okuduktan sonra yumurtayı ateşin altına gömersen, olacak olan acaiblikleri görür ve ve müşahede edersin Allah c.c. ın izniyle.

 6. Bir kimsenin dilini bağlamak istersen: yukarıdaki üçlü kemali vefki bir kağıt veya ceylan derisi üzerine,misk,zaferan ve gülsuyu ile yazıp, cavi ve kündür ile buhurlayarak kasemi vefkin üzerine 7 defa oku. Okuduktan sonra vefki üzerinde taşırsan olacak olan acaiblikleri görürsün. 

 7. Bağlı veya sihirliyi çözmek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefki bir kağıt veya ceylan derisi üzerine misk, zaferan ve gülsuyu ile yaz. Yazarken ud ve cavi ile buhurlayarak kasemi vefkin üzerine yedi (7) defa oku. Okuduktan sonra vefki bağlı veya sihirli olan kişinin üzerine asarsan, o kişiden Allah teala'nın izniyle gider.

 

  8. Bir kimseyi kendine celb etmek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali  vefki  matlubunun vücuduna temas etmiş bir elbise parçası uzerine ve vefkin etrafınada şu azimeti Pazar gecesi yaz:

 

اَهْطَمْ فَشَذْ بَدُوحْ بَدُوحْ لَهَزٍ طَحٍ عَطَحٍ اَسْلَحٍ سَلَيْلَحٍ تَوَكَّلُوا يَاخُدَّامَ هَـذِهِ اْلاَسْمَاءِ وَاَنْتَ يَااَحْمَرُ بِتَهْيِجِ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ بِـمَحَبَّةِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ اَهْطَمْفَشَذْ اَهْطَمْفَشَذْ مَرْكَسٍ مَرْكَسٍ لَطَسٍ لَطَسٍ آهِيًّا شَرَاهِيًّا اِيلٍ بَدُوحْ بَدُوحْ اَلْوَاحًا اَلْعَجَلَ اَلسَّاعَةَ

yazdıktan sonra, fitil gibi yaparak bir kandilde zeytinyağı ile yakar ve o günün buhurunu tüttürerek kasemi yedi (7) defa okursun. Amelini tamamladıktan sonra, matlubun Allah Teala'nın izniyle yanında hazır olur.

 

      9. Bir kimseyi celb etmek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefki, pişmemiş çömlek parçası üzerine veya yeni bir kumaş parçası üzerine yazıp fitil haline getirdikten sonra, ortasına bir parça ankebut koy ve fitili yeni bir kandile takıp şu isimleride kandilin üzerine yaz:

 

شَفَقٍ شَفَقٍ هَفَفٍ هَفَفٍ آهِيًّا شَرَاهِيًّا تَوَكَّلُوا اَيُّهاَ الْمَلاَئِكَةِ الرُّوحَانِيَّةِ فُلاَنَ اِلَى فُلاَنَةَ

  

Yazdıktan sonra fitili yakar ve fitil yanarken kasemi yedi (7) defa okursan, matlubun olan kimse sana olan muhabbetinin şiddetinden aklı çıkmış bir vaziyette gelir. Şayet çömlek parçası üzerine yazdıysan ateşin altına gömer kasemi yedi defa okursun.

 

      10. Bir kimseyi kendine celb etmek istersen: Pazar günü oruçlu olarak gülsuyuna batırılmış Ud ile buhurlayarak Kasemi 45 defa okursan, matlubun olan kişi çok seri bir şekilde yanına gelir.

 

      11. Hastaya musallat olan asi bir cini getirtmek istersen: Sara hastası olan kişinin avucuna yukarıdaki üçlü kemali vefki yazdıktan sonra, kasemi 45 defa okursan saralı hasta saralanır. Saralanınca hastaya dilediğin gibi hükmedersen istediğin şey Allah Teala'nın izniyle gerçekleşir.

 

      12. Bir kimseyi kendine kuvvetli bir şekilde cezb (çekmek) etmek istersen: Yukarıdaki kemali vefki pişmemiş, çömlek parçası üzerine matlubun ve annesi ismi ile yaz. Yazarken cavi tenasiri kündür, mastaki, ud ve meyatü saile ile buhurlayarak vefkin üzerine kasemi 45 defa oku. Okuduktan sonra yazdığını ateş altına gömersen istediğin murat Allah c.c. ın izniyle gerçekleşir.

 

      13. Bir kimseyi kendine kuvvetli bir şekilde cezb etmek istersen: Yukarıdaki kemali vefki matlubun vücuduna temas etmiş elbise parçasına yaz. Yazdıktan sonra parçayı fitil gibi yapıp içinde zeytinyağı olan kandilde fitil gibi yak. Fitil yanarken o günün buhurunu tüttürerek kasemi 45 defa okursan, olacak olan acaiblikleri görür ve matlubun Allah c.c. ın izniyle hasıl olur.

 

      14. Müşteri celbi için yukarıdaki kemali vefki bir kağıt üzerine misk zaferan ve gülsuyu ile yazıp, kündür, cavi, ud, mastaki ve meyatü saile ile buhurlayarak vefkin üzerine kasemi 45 defa oku. Okuduktan sonra yazdığın vefki bir işyerinin kapısı üzerine asarsan, müşterilerin o işyerine gelmesinden işyeri sahibi çok mutlu ve memnun olur.

 

      15. Şiddetli baş ağrısı için. Yukarıdaki üçlü kemali vefki bir kağıt üzerine yazdıktan sonra vefkin üzerine 45 defa kasemi okur ve yazdığını çok şiddetli başı ağrıyan hastaya asarsan, o kişinin baş ağrısı geçer. Baş ağrısından şifa bulur.

 

      16. Nezle veya kan akmasını gidermek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefki hastanın elbisesinin arkasına yazıp, üzerine kırkbeş (45) defa Kasemi okuduktan sonra, hastaya elbiseyi verip ters giymesini söyle. Hasta elbiseyi giydiği anda Allah Teala nın izniyle sıkıntısı gider.

 

      17. Bir  kimseden  bir  hacetini  gidermek  için  o  kişinin  dilini bağlamak istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefki sol avucuna yazıp üzerine 45 defa Kasemi okuduktan sonra o kişinin yanına gir. O kişinin sana karşı dili bağlanır, senin istediğin gibi konuşur ve hacetini Allah c.c. ın izniyle yerine getirir.

 

      18. Cansız olan herhangi bir nesneyi yürütmek istersen: Yukarıda adı geçen üçlü kemali vefki bir kağıt üzerine yazıp, üzerine 45 defa kasemi okuduktan sonra yazdığın vefki sağ pazuna bağla.Yedi gün müddetle her farz namazın arkasından kasemi 45 defa oku. Bundan sonra herhangi bir nesneye işaret edersen, Allah c.c. ın izniyle o nesne yürür.

      19. Güvercinleri bir yuvaya celb etmek istersen: Yukarıda adı geçen üçlü kemali vefkin Zahatın, Dehevin ve Ebecin kaidesi olan ateş unsurunu Sarı bir kağıt üzerine misk, zaferan ve gülsuyu ile yazdıktan sonra, vefkin üzerine 45 defa kasemi, cavi, mastaki, ud, kündür ve ummal buhurlarını tüttürerek oku. Daha sonra bu vefki bir yuvaya asarsan, güvercinler her taraftan bu yuvaya gelir.

      Yazılacak vefkin şekli budur:

Güvercinleri bir yuvaya celb etmek istersen

20. Zina yapan bir erkeğin erkekliğini bağlamak istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefkin ateş unsuru şeklini o kişinin vücuduna temas etmiş elbise parçasına yaz. Yazdıktan sonra ketenden bir iplik alıp üzerine her defasında ipe düğüm atmak şartıyla kasemi 45 defa okuyup, her defanın sonunda şöyle dersin

 

عَقَدُّوا ذَكَرَ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ عَنْ فَرْجِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فَلاَنَةَ

Akaddû zekera fülân ibni fülânete an ferci fülâne binti fülâneh.

 

      Okuduktan sonra bu ipi yazmış olduğun vefkin içine koy. Daha sonra bunu keçi boynuzunun içine koyup, ağzını mumla kapattıktan sonra, bu boynuzu ziyaret edilmeyen eski bir mezara gömersen, o kişinin erkekliği anında bağlanır.

 

      Çözmek istersen: O boynuzu mezardan çıkarıp, vefki yıkayıp, ipteki düğümleri çözersen, o kişinin bağı çözülür ve bu sıkıntıdan Allah c.c. ın izniyle kurtulur.

 

      21. Allah teala'nın rızası olmayan işlerle ilgili toplananları dağıtmak istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefkin ateş unsurunu, pişmemiş çömlek parçası üzerine katran ile yazıp, muklik ezrak, hantit, soğan kabuğu ve kibrit ile buhurlayarak üzerine kasemi 45 defa oku. Okuduktan sonra, yazdığını o kişlerin eşiğine gömersen, o topluluk en kısa zamanda dağılır.

 

      22. Bir zalime baş ağrısı taslit etmek istersen: Yukarıdaki üçlü kemali vefkin ateş unsuru şeklini zalimin vücuduna temas etmiş elbise parçasına ismi ve annesi ismiyle yazıp, muklil ezrak, hantit, soğan kabuğu ve kibrit ile buhurlayarak, kasemi (SAYI GİZLİ) okuduktan sonra, yazdığını demirci örsünün altına veya değirmen çarkına koyarsan, o zalimi kısa zamanda baş ağrısı tutar.

 

      Şayet çözmek istersen: O yazdığını oradan çıkarıp, yıkadıktan sonra, zalimin baş ağrısı kesilir ve bu taslitten kurtulur.

 

      23. Zalim cebbarın evini taşlatmak istersen: Şu müfredat vefkini:

 

 

 

Üç adet pişmemiş çömlek parçası üzerine yazıp, kasemi vefkin üzerine (SAYI GİZLİ) defa okuduktan sonra, üçünüde o zalimin evinin kapısı eşiğine ğömersen, o ev anında taşlanır. Çözmek istersen: O çömlek parçalarını oradan çıkarıp, yıkarsan bozulur.

 

 24. Bir zalimi evinden veya bulunduğu beldeden çıkarmak istersen: Yukarıdaki müfredat vefkini harfli olarak ve her hanede o hanenin harfinin adedince tekrarlayarak, pişmemiş çömlek parçası üzerine yaz. Yazdıktan sonra sabır ve mür ile buhurlayarak, kasemi vefkin üzerine ( SAYI GİZLİ) okuyup, yazdığını güzelce dövüp, bu tozu o zalimin evine serpersen, o zalim mekanından gider.

 

      Yazılacak vefkin şekli budur:

 

Bir zalimi evinden veya bulunduğu beldeden çıkarmak istersen

 

      25. Sana zülmeden bir zalimin gözlerine göz ağrısı taslit etmek istarsen: (GİZLİ)

 

 

      Çözmek istersen: O yazdığın yumurtayı bacadan çıkarıp su ile yıkadıktan sonra kasemide bir tabağa yazıp, yazıyı su ile sildikten sonra, bu suyu zalime içirirsen, göz ağrısından Allah teala'nın izniyle kurtulur.

 

      26. Sana zülmeden bir zalimi hastalandırmak istersen: (GİZLİ)

 

      27. Zalime ve günahkar bir kadından kan akıtmak istersen: Yukarıdaki müfredat vefkini kırmızı bir kağıt üzerine yazdıktan sonra, kırmızı ipek iple bağlayıp, bir kamış içine koy. Kamışın ağzını mum ile kapattıktan sonra, ipin ucunu dışarıda bırak ve doğuya doğru akan bir kanalın altına koyup gömüp, Kasemi yirmibir (21) defa okursan olacak olacak olan acaiblikleri görürsün.

 

      28. Saralı bir hastayı sara edip, ona musallat olan arız cinini yakmak veya helak etmek istersen: Yukarıdaki müfredat vefkini harfli olarak hastanın avucuna yaz. O günün buhurunu tüttürerek, hasta sara olana kadar kasemi hastanın üzerine oku. Saralanınca arız cine o bedenden çıkması için anlaşma yap. Eğer karşı gelir çıkmak istemezse, bir davet yapıp, günün mülükünü getirttikten sonra mülüke o arız cinin hangi kabileden ve hangi kabilenin reisi olduğunu sor. O arız cini günün mülükü sana tanıtır. Öğrendikten sonra, mülüke arız cin hakkında dilediğini emret. (dayak, hapis, yakmak veya ölüm gibi) mülük senin istediğini yapar ve arız cine cezasını verir.

 

     29. Cin daveti yapmak istersen: Abdestli olarak temiz bir mekana oturup, müfredat vefkini harfli olarak beyaz bir kağıt üzerine yaz. Bu yazdığını altına koy. Ikinci bir kağıt üzerine tekrar müfredat vefkini harfli olarak yazıp iyi bir bakıcının avucuna koy. Vefkin üzerinede içinde yağ ve mürekkep olan bir fincan koyup, bakıcıya fincana bakmasını söyle. O günün buhurunu tüttürerek kasemi okumaya başla, taki yedi günün mülükleri hazır olana kadar. Geldikleri zaman onlara dilediğini sor. Işin bittikten sonra. Berhetiyye'nin sonunda gelecek olan sarf ile gönderirsin.

 

      30. Hurma dalını define şüphe edilen bir mahalde yürütmek istersen: Henüz meyveye oturmamış hurma ağacından yeşil bir dal alıp dalın üzerine müfredat vefkini harfli olarak vefkle birlikte yedi defa Ha (ح) harfini yaz. Yazdıktan sonra o dalı hazine şüphe ettiğin yere atıp kizbere ile buhurlayarak kasemi 21 defa okursan, hurma dalı yürür ve şüpheli olan yerin üzerinde durur.

 

      Şayet define şüphe ettiğin yerde bir mani görür ve o maniyi iptal etmek istersen, kasemi 21 defa oku. Okurkende Kizbere ile buhurlarsan, o görünen mani Allah c.c. ın izniyle ortadan kalkar.

 31. Zalim bir cebbarı helak etmek istersen: Şu tılsımı:

 

 

Ebucehil karpuzunun üzerine yazdıktan sonra, tuvalete atarsan, o zalim cebbar helak olur.

 

 

     32 Zalim bir cebbarı helak etmek istersen: Pazar günü cüccam ile buhurlayarak kasemi 35 kere okursan, o zalim helak olur.

 

      33. Allah c.c. ın rizası olmayan ve bir araya gelmiş  kadınla  erkeği veya zina eden kadın ile erkeği ayırmak istersen: Müfredat vefkini bir çömlek parçası veya bir kağıt üzerine yazıp, yazdığını mür ve sabır ile buhurlayarak vefkin üzerine kasemi 45 defa oku. Okuduktan sonra vefki onların oturduğu evin kapısı eşiğine gömersen, onlar en kısa zamanda ayrılır.

 

      34. Şüpheli bir mekanda tası yürütmek istersen: Bir tasın dibine müfredat vefkini ve vefkin etrafınada Kasemi yaz. Yazdıktan sonra kündür ve kizbere ile buhurlayarak 45 defa kasemi okursan, Allah c.c. ın izniyle yazdığın tas yürür ve şüpheli yerin üzerinde durur.

 

 

35 - özel kişilere verilir. 

 

36. Bir kimseyi celb etmek veya bir Cini yanında hazır etmek istersen: Cumartesi günü oruçlu olarak, her farz namazın ardından kündür ile buhurlayarak Kasemi yedi (7) defa okursan, o kişi sana celb olur veya çağırdığın Cin yanında hazır olur.

 

      37. Define, hazine veya gizli bir şeyin gömülü olduğu şüphe edilen bir yerde veya sihir bulmak için hurma dalını yürütmek istersen: Henüz meyveye oturmamış hurma ağacından bir dal alıp, dalın üzerine yukarıdaki Ğazali müsellesi ve vefkle birlikte yedi adet Ha (ح) harfini, yedi adette Hı (خ) harfini yaz. Yazdıktan sonra şüpheli mekanı süpür ve Kasemi tam bir taharet üzere kizbere ile buhurlayarak 21 defa okuyup, huddama elindeki dalı çekmelerini söyle. O dal seninle birlikte çekilir ve şüpheli yerin üzerinde durutulursun. Eğer bir mani görürsen: Siyah Kündür ile buhurlar isen o mani ortadan kaybolur.

 

      Siyah Kündür: Kilise buhuru olup, oda şöyledir. Siyah lübani zeker, Senderus, Laden, Ud, Mastaki, Seceretül Meryem ve İklilil melik'tir. İklilil melik'in diğer ismi Hasalban'dır.

 

      38. Kayıp olan bir kimseyi celb etmek istersen: Pazar günü oruçlu olarak olduğun yeri Karanfil ile buhurlayıp, Kasemi yirmibir (21) defa okursan, kayıp olan kişi Allah c.c. ın izniyle gelir.

 

 

      39. Zalime bir kadından kan akıtmak istersen: Üç yol ayırımından bir avuç toprak veya zalime kadının ayağının altından bir avuç toprak alır ve toprağın üzerine  Kasemi üç (3) defa okursun. Daha sonra bu toprağı zalime kadının sırtına doğru atarsan, Allah c.c. ın izniyle kanı akmaya başlar.

 

42. Cin da'veti yapmak istersen: Bülüğ çağına gelmemiş erkek, kız veya bir cariye getir. Çocuğun avucunun ortasına ayrı ayrı harflerle şu iki ismi şerifi (Berhetihin Keririn) yazıp, isimlerin etrafına daire şeklinde Şu Ayeti Kerimeleri yaz:

 

اِنّهُ مِنْ سُلَيْمَانَ وَاِنَّهُ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلاَّ تَعْلُوا عَلَىَّ وَأْتُونِى مُسْلِمِينَ مُسْرِعِينَ طَائِعِينَ ِللهِ رِبِّ الْعَالَمِينَ

 

Daha sonra şu keşf Ayetlerini lafızlar ve harfler ile bir kağıt üzerine şu tertip üzere yaz:

 

فَكَشَفْنَا   عَنْكَ  غِطَائَكَ   فَبَصَرُكَ  الْيَوْمَ   حَدِيدٌ

اَللهْ      اَللهْ     اَللهْ       اَللهْ      اَللهْ      اَللهْ

        ج       ج      ج       ج      ج       ج

 

وَكَذَلِكَ نُرِى اِبْرَاهِيمَ مَلَكُوتَ السَّمَوَاتِ وَاْلاَرْضِ وَلِيَكُونَ مِنَ الْمُوقِنِينَ

 

 

 

 

DEVAMI GELİCEK İSTEK ÜZERİNE

Konular;

-BERHETİYYE KASEMİNİN TASARRUFU

-BERHETİYYE İSİMLERİNİ KULLANMANIN DİĞER YOLU

cin davet zalim kayıp bulmak define hazine taşı yürütmek icin zinadan men etmek zalim helak sara hastası Hastalıklar İçin Dualar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri