HIRSIZLIK NEVİLERİ

Hırsızın kim oldugunu bilmek, ona azap cektirmek calınan malı geri getirmesini saglamak icin yapılan uygulamaları derledik.

HIRSIZLIK  NEVİLERİ
HIRSIZLIK  NEVİLERİ Yönetici
Bu içerik 3356 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

1. Hırsızın kim olduğunu bilmek: Dört köşeli demir bir çivi al ve çivinin birinci tarafına;

كهيعص

      İkinci tarafına:

يس وَالْقُرْآنِ الْحَكِيمْ

      Üçüncü tarafına:

ص وَالْقُرْآنْ

      Dördüncü tarafına:

ق وَالْقُرْآنِ الْمَجِيدْ

yaz. Şüpheli olan kimselerin ortasına oturup, onlarada oturmalarını söyle ve çiviyi yere çak. Sonra bir defa çiviye vurup Mülk suresini oku. Bu minval üzere sekiz (8) defa çiviye vurup, mülk suresini okursun. Sonunda şüpheli şahışlara ''Ayağa kalkınız'' dersin. Hırsız olan kimse ayağa kalkamaz. O çivi yerde çakılı kaldığı müddetçe kıpırdayamaz. Bu mesele sahih olup mücerrebdir.

 

      2. Hırsızı bulmak için: Sığır derisinden bir miktar kamçı gibi kesip üzerine şu Ayeti kerimeyi yaz:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ مِنَ الْغَيْظِ قُلْ مُوتُو بِغَيْظِيكُنْ اِنَّ اللهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

 

Yazdıktan sonra güneş görmeyen bir yerden toprak alıp bir tahta üzerine bu toprağı ser. Kamçı üzerine yazmış olduğun Ayeti kerimeyi toprak üzerine okuyup, kamçı ile o toprağa vur. Vururkende şöyle dersin. ''Ya rabbi benim malımı çalan kimse bu kamçının darbına ve başına uğrasın''. Ama Ayeti kerimeyi yazarken ve toprağa okurken gece yarısından sonra yaparsın.
 

      3. Hırsızı şişirmek için: Bir deri alıp yağ tulumu gibi yaparsın. Tulumun karnına Ayetel kursiyi ve yedi peygamberin isimlerini yazarsın. Yazılacak yedi peygamberin isimleri budur:

 

نُوح لُوط صَالِح اِبْرَاهِيمْ مُوسَى عِيسَى مُحَمَّد

 

 

Yazdıktan sonra Ayetel kursiyi ve peygamberlerden birinin ismini okuyup, tuluma üfleyerek biraz şişirir ve şöyle dersin:

 

 (Gizli) 

 

Ayetel kursiyi ve peygamberlerden birinin ismini okuyup, tulumu biraz daha şişirip ve yukarıdaki duayı okursun. Bu ameli yedi defa bu minval üzere tekrar edersin. Yedinci okumayı bitirdiğin zaman tulumun ağzını bağlayıp malın çalındığı yere asarsın. Hırsız çok şiddetli bir şekilde şişer ve çaldığı eşyayı san geri getirir. Getirdiği zaman tulumun ağzını çözer, havasını indirir ve üzerindeki yazıyıda silersin.

 

       4. Hırsızın kim olduğunu bilmek için, Mülk suresinin başından dördüncü Ayetin sonu olan ''Hasir'' a kadar yumurtanın üzerine yazarsın. Yazdıktan sonra yumurtayı katran ile yağlayıp, bakıcı olan kişiye yumurtaya bakmasını söylersin. Bakıcı yumurtaya bakarken sende Yasin suresini okursun. Bakıcı yumurtanın üzerinde hırsızı görür.

 

 

      5. Kırk adet bakla üzerine bin (1000) defa Tebbet suresini oku ve baklaların üzerine üfle. Sonra bir çömlek içine baklaları koy ve çömleğin üzerine bir (1) defa şu Ayeti kerimeyi oku:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ مِنَ الْغَيْظِ قُلْ مُوتُو بِغَيْظِيكُنْ اِنَّ اللهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

Bismillâhirrahmânirrahîm. Minel ğayzı kul mûtû bi ğayzîkum innallâhe alîmun bi zâtis sudûr.

 

Okuduktan sonra çömleğe su koyup ağzını kapat ve ağır bir taş altına koy. Baklalar şiştikçe hırsızda şişer ve çaldığı eşyayı getirmek zorunda kalır.

Hırsızın kim olduğunu bilmek hırsız ayet peygamber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri