Büşra Ayaydın tesettüre girdi

Dün vizyona giren Ate filmiyle gündemde olan genç oyuncu Büşra Ayaydın, tesettüre girdiğini açıkladı: Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum...

Büşra Ayaydın tesettüre girdi
Büşra Ayaydın tesettüre girdi Yönetici
Bu içerik 3745 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Birçok dizi ve Reklam filminde oynayan, 8 yaşından bu yana ekran önünde yer alan Büşra Ayaydın, dün vizyona giren 'Ateş' filmiyle tekrar gündemde. Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor.

 

''Bunun filmle hiçbir alakası yok''

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç yıldız, "Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım.
 

''Allah'a hep dua ediyorum''

Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, 'Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem' oldu. Allah'a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlik dönüş yok" dedi. Diğer yandan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, "Ateş'ten sonra 2 Eylül'de "Siccin 3" filmiyle hayranlarıyla buluşacak. (TALİP KARAKAŞ-TÜRKİYE)

dua kapanmak allah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri