TAYYIL ARD - BİR SENELİK YOLU BİR GÜNDE KAT’ ETMEK

Bir senelik yolu bir günde kat' etmek icin cok önemli havas ilmi konuları gecmektedir.

TAYYIL ARD - BİR SENELİK YOLU BİR GÜNDE KAT’ ETMEK
TAYYIL ARD - BİR SENELİK YOLU BİR GÜNDE KAT’ ETMEK Yönetici
Bu içerik 3456 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Aşağıda gelecek olan cetveli Aşüre günü misk ve zaferan ile yazıp, Cetveli Lübani zeker ve Neddül esved ile buhurla. Evlerden uzak ve boş bir mekanda yedi günlük halvete girip, şu Ayeti kerimeleri her farz namazın arkasından yüz (100) defa oku.

      Yüz (100) defa okunacak Ayeti Kerime'ler budur:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَلَمَّا تَوَجَّهُ تِلْقَاءَ مَدْيَنَ قَالَ عَسَـى رَبِّى اَنْ يَهْدِيَنِى سَوَاءَ السَّبِيلِ وَلَمَّا وَرَدَ مَاءَ مَدْيَنَ وَجَدَ عَلَيْهِ اُمَّةً مِنَ النَّاسِ يَسْقُونَ وَوَجَدَ مِنْ دُونِهِمُ امْرَ اَتَيْنِ تَذُودَانِ قَالَ مَا خَطْبُكُمَا قَالَتَا لاَنَسْقِى حَتَّـى يُـصْدِرَ الرِّعَاءُ وَاَبُونَاشَيْخٌ كَبِيرٌ فَسَقَى لَهُمَا ثُمَّ تَوَلَّى اِلَى الظِّلِّ

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.(Musa) Medyen tarafına yöneldiğinde : ''Umarım Rabbim beni doğru yola çıkarır'' dedi. Medyen suyuna gelince, suyun üzerinde hayvanlarını sulayan bir insan kalabalığı gördü. Ötelerinde de sakınıp duran iki kadın buldu. Onlara: ''Derdiniz nedir?'' dedi. Onlar: ''Çobanlar çekip gitmeyince biz hayvanlarımızı sulayamayız. Babam ise yaşlı bir ihtiyardır.'' dediler. Bunun üzerine (Musa) onların hayvanlarını sulayıverdi. Sonra gölgeye çekildi.

     

Taki Cetvel (Vefk) önünde yükselip, havada kalana kadar. O anda senin icabetin hasıl olmuştur. Cetveli tut ve muhafaza et.

 

      Yazılacak olan Cetvel (Vefk) budur: 

Vefkin içindeki Ayeti Kerime: Enfal:40        نِعْمَ الْمَوْلَى وَنَعْمَ النَّصِيرُ

      Herhangi bir yere gitmek istediğin zaman bulunduğun yerden çık ve evlerden uzaklaş. Cetveli (Vefki) sağ bacağına bağlar ve hızlı bir şekilde yürümeye başlarsan, bir aylık yolu bir günde Allah Teala'nın izniyle kat’ edersin.

 

      Amelin gerçekleşmesi Allah Teala'nın takvası çerçevesindedir. Yoksa bu kitaptaki hiçbir amelin (İşin) gerçekleşmez. Ey Talip! Sen iyi anla ve arif ol. Allah c.c. muvaffak edicidir.

 

 

Tayy-i Mekan vefk havas ilmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri