DUÂ-İ ŞAHMERÂN - ŞAHMERÂN DUÂSI

Duâ-i Şahmerân içinde azimetini barındırdığı zaman zararlı tehlikeli bir silâh konumunu alabilir. depresif hallere manik ve panik ataklara şifa verir iyi gelmektedir biiznillah.

DUÂ-İ ŞAHMERÂN - ŞAHMERÂN DUÂSI
DUÂ-İ ŞAHMERÂN - ŞAHMERÂN DUÂSI Yönetici
Bu içerik 2065 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Dua-i Şahmerân; görüldüğü gibi Kelime-i Tevhid ve Esmaü’l-Hüsnâ’lardan meydana gelmiştir ama Havâss İlminde, yüksek ve ileri seviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan Esmaü’l-Hüsnâ'dan terkip ve tertip edilmiştir. Bu nedenle bu duâ depresif hallere, manik ve panik ataklara iyi gelmektedir. Bu tertip uygulanırken aşağıda okuma tertibine uygun olarak hasta veya yakınları tarafından ve muhtaç durumda olan tarafından bizzat okunması gerekir, aslında bu duâ’yı özel olarak saklamamız gerekirdi, ama herkes kullanabilsin istediğimiz ve özellikle tehlikeleri bulunmadığı için genel olarak Allâh rızası için yayınlamayı uygun gördük. Duâ-i Şahmerân içinde azimetini barındırdığı zaman zararlı tehlikeli bir silâh konumunu alabilir.

 

O yüzden azimetsiz olarak kullanılmasını temenni ederiz. Çoğu kişi bu şekilde tedaviye ulaşmakta ve Allâh'ın izini ile hasta veya muhtaç durumdaki kimse isteğine ulaşmaktadır.


 

OKUMA ŞEKLİ:

Şahmerân Duâsı; Günde 3 Defa 21'er defa olmak üzere okunulur. 
 

GÜNDE

Sabah;

 

Öğlen;

Akşam;

 

21 Kere

21 Kere

21 Kere

 

Her 21 Kere okunduktan sonra dileğiniz ne ise Allâh'tan dilersiniz.

" Şahmerân Aşkına!" ve bu gibi benzeri kelimeler tüketmenize gerek yok. doğrudan Allâh'tan okuduğunuz güzel isimlerinin hürmetine denilir.

“ Dua-i Şahmerân“ Özellikle hastalıktan kurtulmak için bizzat tavsiye edilmektedir.

Dua-i Şahmerân; Her derde deva ve şifâ olabilecek güçte bir Duâ’dır ve Sadece Hastalıktan Kurtulmaklada Sınırlı Değildir.

 

Son Sözümüz:

Okyanustaki sınav daha büyük…

Aşkın sınavıdır çünkü bu.

O fırtına anında kalbde kalan fırtınayı savuşturan güce dönüşür.

Kalb güçlü ise oradaki mana da güçlenir ve fırtınayı dindirecek bir çapa eriştirir.

Sahte ve yedek ilâhlar pinekliyorsa yürekte o fırtına ile devrilir gider zaten. Aşk ile tedavi oluyoruz ve bizi aşkıyla tedavi eden El-Vedûd olan Allâh’tır hiç kuşkusuz. İçimizdeki ilâhları devirip kaskatı kesilen kalbimizi yumuşatıyoruz bunlar aşkın mucizeleri...

Evet ben deliyim ve ben öteliyim dediğin an tüm dertlerinden sıyrılmış olacaksın. Ve sonra aşkın ölümsüzlüğüne kanatlanıp hazların hazzına erişeceksin.

Düzen bozulmuş bir kere gülüm aşk içeriye girince nizam dışarıya çıkar.

 

manik panik atak depresif şifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri