BEŞLİ VEFK - ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Beşli Vefk Nedir? Nasıl Yapılır? Beşli vefkin havvası celilesi? Beşli Vefkin Sırları

BEŞLİ VEFK - ÖZELLİKLERİ NEDİR?
BEŞLİ VEFK - ÖZELLİKLERİ NEDİR? Yönetici
Bu içerik 3388 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Beşli vefkin tarhı 60, taksimi 5, gezegeni Merih ve günü Salı'dır.
 

      Beşli vefkin havas celilesi: Fehmin çoğalması, zekanın artması, belanın defi' çocukların ahlakını güzelleştirmek ve onlardan belayı def' etmek, maksada ulaşmak, kada-i hacet, muhabbet, kabul, atf, te'lif, müşteri celbi, hakimlerin dilini bağlamak gibi isteklerde kullanılır.
 

    Düşmanlarını kahretmek ve onları yenmek için, ceylan derisi veya kırmızı renkli temiz bir ipek kumaş üzerine, misk ve zaferan ile beşli vefki yaz. Mastaki, ud ve meyatüs saile ile buhurladıktan sonra, üzerine  5 defa Fatiha suresini ve 65 defada Deyyan ismini oku. Bu vefki üzerinde taşıyan kimse yukarıda zikredilenlere hayır ve bereketten fazlasıyla nail olur.
 

    Kamer seretan, güneşte koç burcunda iken, beşli vefki cam bir tabağa yazıp üzerinede 65 defa Deyyan ismini okuduktan sonra yazıyı su ile silip, bu suyu matluba içirirse, matlub talibi çok sever. Bir saat bile matlubunu görmeden duramaz.
 

    Kim bu vefki Salı günü Merih saatinde katır tırnağına yazıp zalimin evine koyarsa, evi harab olur. Bir dükkana koyarsa dükkan sahibi zarara uğrar. Bir topluluğun arasına konulursa, o topluluk birbirleriyle kavga ederek ayrılırlar.
 

    Kim bu beşli vefki Salı günü Merih saatinde demir bir levha üzerine nakşedip, lübani zeker ve muklil ezrak ile buhurladıktan sonra kırmızı bir beze sarıp, cebbar bir Kral'ın düşmanın veya zalim bir hakimin yanına girerse, onlar o kişinin istediği gibi olup, onların şerlerinden, Allah'ın izniyle emin olur.

 

    Beşli vefkin şekli budur:

beşli-vefk nedir? nasıl yapılır
 

beşli vefk vefk bereket muhabbet celp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri