HUDDAM ELDE ETMEK

Huddam elde etmek, Hadim Hüddam daveti , Hüddam sahibi olmak, Hadim hüddam nasıl cagırılır?

HUDDAM ELDE ETMEK
HUDDAM ELDE ETMEK Yönetici
Bu içerik 26430 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz
Haberin videosu için tıklayın!

HUDDAM ELDE ETMEK

Bu uygulama değildir bu davetin yapılışı anlatır ayet ve bir azimet kasem vermez ! Bu bilgileri herkezle paylaşmak doğru değildir. Ehli icindir.

 

( Uygulama 1 )

Bu mevzu isimlerin özelliğini bildirir. Çarşamba günü gusul edip, temiz elbiseler giy ve tenha bir yerde halvete gir. İki rekat hacet namazı kılıp, isimleri  sayısının adedi defa okunur. Ama kalbini endişeden, efkardan ve fasit işlerden uzak tut. ki, onların zararı sana dokunmasın. Bu isimleri okuduktan sonra, temiz yeşil elbiseli, başlarında takke olan ve ay gibi nurlu yüzleriyle yedi (7) kişi gelir. Onlar seninle konuşuncaya kadar sende onlarla konuşma. Sana: “Ey Allah Teala nın kulu, muradın nedir? Bizi bu ismi a’zam kuvvetiyle doğudan getirdin” derler. Sende: “Ey Allah c.c. ın kulları! Allah sizden razı olsun. Benim davetime icabet ettiniz. Sizden isteğim bu isimlerin kuvvetiyle her yerde, her halde ve her işte hayr veya şer, dostluk veya düşmanlık, her ne türlü iş olursa olsun, bana yardım ediniz. Gözünüzü benden ayırmayınız. Her ne şekilde olursa olsun, bana hizmeti ve hacetlerimi reddetmeyin, daima benimle beraber olun” dersin.

    Bu amelin şartı: Bu davete başlamadan, üç gün öncesinden başlayarak riyazat tut. Eğer riyazatlı olmazsan, korkar, dilin tutulur, konuşamazsın ve şaşırırsın. Böylece amelin zayi olup, muradına ulaşamazsın. Riyazat tutmanın faydası hem korkulara galip olmak, hemde bütün ruhaniyetten korkmamak içindir. Onlar sana daha sevimli görünürler. Sen o ruhanileri tekrar yanına çağırmak ve hacetini yaptırmak için bir nişan iste. Onlar sana bir mühür verirler. O mührün rengi kuş yumurtasının rengi gibidir. Mührün üzerinde yeşil hat ile yazılı bir yazı vardır. O mührü ellerinden alıp öptükten sonra, yüzüne ve gözüne sür. 

Daha sonra başına koyarak şöyle de: “Bu mührü bana getirdiniz ama bu isimleri okumaya benim gücüm yetmez. Bana bunun şerhini ve hakikatini öğretiniz”. Sana: “Onu iyi sakla. Onu kirli, cünüb, hayızlı kadın, günahkar ve facir kişi tutmasın” derler. Sonra sen onlara ikram ve tevazü gösterip, “Zahmet çektiniz, selametle gidiniz ve ne zaman sizi çağırırsam bana geliniz” dersin. Hacet zamanı temiz ve saf olarak isimleri sayısının adedi defa okunur. Onlar senin yanına gelip, hacetini yerine getirirler ve istediğine ulaşırsın. Bu isimler sahih olup mücerrebdir. 

 

( Uygulama 2 )
 

Bu uygulama denenmiş sonuc alınmış faidesi defaatle görülmüştür. Piyasada bir cok farklı şekilde olanı vardır. Bu direk kaynağından alınmıştır. Kaynak belirtmiyoruz. Kopyalama olmaması icin.

Hangi gün olursa olsun, Allah c.c. rizası için bir gün riyazatlı olarak oruç tut. İnsanlardan uzak ve boş bir yere çık. Da’vet ve Hatem, Allah Teala hazretlerine hamdetmekle olur. Sen; Bu iki ismi sayısının adedi defa oku.

    Sana yardımcı bir ruhani gelir. Bu ruhani hiçbir müslimana zarar vermeyen bir erkektir. Sen bu davetten asla geri kalma. O ruhani sana selam verip tokalaştığı zaman, zikredeceği emirlerle gelir. Sana zikrettiği şeyler zor gelirse ona iltifat ve müracat et. İstediğin şeyle feyizlenirsin. Sen sözüne devam ettiğin müddetçe, o senden ayrılmaz. Senin murat ettiğin emirler iyi olsun, kötü olsun, az olsun, çok olsun, hayır olsun, şer olsun ve gayrisinden murat ettiğin her emrinle sen ölünceye kadar sana hizmet eder ve karşı gelmez. Hatta sen öldüğün zaman sana hüzünlenir. Bu sır talip olan kişi için maişetinin güzelliğindendir.

Bu erkek yardımcı ruhani, harab rüzgardan Beni Ğaylan'ın taifesindendir. Bunun askerleri, hizmetçileri ve yardımcıları çok olduğu için harab rüzgarı denmiştir. Bu yardımcı ruhaninin gerçek ismi Ğayakâ ibni Dâr dır. 

Bu yardımcı ruhani şahıs tek başına gelir. Sen şunu iyi bilki, o ruhani perdelere ve maniye muhtaç olmaz. Çünkü o ruhani hiçbir müslimana aklı sabit olduğu müddetçe zarar vermez ve ondan korkulmaz. Talip olan kişi ondan kaçsa bile o talibe talip olur. O ruhani şahıs talibe çok para verir.

    Ey Talip! Bu amel bizim bulduğumuz sırdandır. Sen bu Dar'ı davet ettiğin zaman, onu iyi muhafaza et ve kıymetini bil. Senin davetine icabet eder. Bunu zaptetmesi kolay olup, sana her zaman itaat eder. Sen; Ona bir şey murat edip, istediğin birşeyi onun üzerine aht ettiğin zaman şu mübarek isimleri okur ve sarf edersin:(Ehli olmayan için zarar görmemesi için paylaşmıyoruz.)

 

 

Böylece sen onu davet edersen, o sana cevap verir. Sen! Allah c.c. a tevekkül et. Talip olan kişi için bu, babların en kolayıdır. Bir kimse bu meseleyi bilirse güzel olur. Allah daha doğrusunu bilir.

 

Bu amelin buhurları: hayır amel buhurları'dir. Bunların hepsini birbiri ile karıştırdıktan sonra, fındık miktarı kadar haplar yapıp gölgede kurut. Hacet vaktinde bu hapları ateşe atarak yak. Doğrusunu Allah c.c. her şeyi daha iyi bilendir. Tevfik Allahü Teala hazretlerindendir. 

KONU:
  • Hadim Hüddam Daveti Caizmi?
  • Davet Nasıl yapılır? 
  • Davet yapmanın şartları nelerdir?
  • Davet yapan nelerle karşı karşıya gelir?
  • Davet yaparken korunmak.

 

Hadim hüddam davet cin ifrit melek daveti
Sende Yorumla...
Profil Resim
Kalan karakter sayısı : 500
ezgisu     2021-03-14 Merhaba benim bu konularda bilgim var az çok bu konulardan anlayan bilgi sahibi tanıdıklarım var ancak onlar bilgi sahibi ama nasıl yapılacağını bilmiyorlar bir tane yöntem biliyorum ama hatta kaç kere okunacağına da ama denedim olmadı galiba bir yerde hata yapıyorum bana yardımcı olabilir misiniz size bu konularda bilgi sahibi olduğumu da kanıtlayabilirim ezgisuaelmdar3516@hotmail.com
Arda     2020-10-19 Merhaba 1 uygulamada anlamadığım bir kaç şey var 1 is hacet namazından sonra isimlerinin sayısı kısmını anlamadım bana lütfen çok hızlı bir şekilde mail atıp anlatırmısınız balta_ask@hotmail.com
Ahmet Çetinel     2020-09-17 Ben de sizden gerekli dua, sayı ve uygulamaları benimle paylaşmanızı istirham ediyorum. Yardımcı olursanız müteşekkir olurum. soyisim897@gmail.com
murat kırac     2020-08-06 Acık bır sekılde duayı yazıp maıl adresıme gonderebılırmısınız lutfen muratkkirac26@gmail.com
kenzul havas     2020-03-26 birinci uygulayışı biliyorum ama paylaşamam kimsenin günahına giremem
nurullah     2020-02-06 selamunaleykum öncellikle sölim bu işin ehli ilim sahbiyle yola çıkın derim davetlerde olacak ters durumlar oluyor davet ediliyor gönderilmiyor musallat olabiliyor ruhen uhrevi aklen insana sıkıntı oluyor
sahir     2019-12-23 hiç bir isim ve bab belitrmemissiniz.rica etsem sa.kuruldu@gmail.com ardesine atarmisiniz lütfen.
Zehra     2019-03-14 İyi akşamlar ben ehli değilim belki ama bunu yapabileceğime inanıyorum ve istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen..
Ebru     2018-04-23 Acık bır sekılde duayı yazıp maıl adresıme gonderebılırmısınız lutfen
Gizli nedir     2018-04-11 Adını yazmasan nerde bulacağız isimleri

Admin: Selamun aleykum isim ve sayılar işin ehli içindir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri