KADIN VE ÇOCUK İÇİN HİCAB

Çocuk İçin Koruma hicab - Kadın İçin Koruma Hicab Güzel bir koruyucu. Bu hicabı üzerinde taşıyan kişiye İnsanlar ve Cinler zarar veremez. O kişiye nazar değmez ve hastalık Allah Teala'nın izniyle gelmez Sen bunun kadrini bil.

KADIN VE ÇOCUK İÇİN HİCAB
KADIN VE ÇOCUK İÇİN HİCAB Yönetici
Bu içerik 3496 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

ÇOCUK İÇİN KORUMA HİCAB

Kıyamet suresini bir kağıt üzerine yaz. Altınada 90 defa Esma-i Kamer'i yaz. Bu, çocuk için şanı büyük olan bir hicabtır. Bu hicabı üzerinde taşıyan kişiye İnsanlar ve Cinler zarar veremez. O kişiye nazar değmez ve hastalık Allah Teala'nın izniyle gelmez. Sen bunun kadrini bil.

KADIN İÇİN HİCAB

Ra'd suresini ve kırk (40) defada Ruusü erbea yı yaz. Kadın bu hirzi üzerinde taşırsa, o kadının yanına Cin ve İnsanlardan hiçbir kimse günah maksadı ile yaklaşamaz. O kadının fercine kocasının zekerinden başka bir zeker giremez. O kadın belalardan, riyahtan ve hastalıklardan, Allah c.c. ın izniyle korunur.

 

HIRSIZ VE YIRTICI HAYVANLARDAN KORUYAN HİCAB

Yolculuk esnasında hırsız ve yırtıcı hayvanlardan korunmak için: Yasin suresini ve kırk (40) defada Esma-i Selatini Melaike yi yaz. Bu hirz, kendisi için benzeri olmayan bir muhafazadır. Kişi bu hirzi üzerinde taşırsa, adı geçen kötülüklerden korunur.

 

Esma-i Kamer İsimlerini Öğrenmek icin:

Esma-i Kamer icin tıkla

Koruma hicab kadın icin koruma çocuk icin koruma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri