İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

Ezkar ve Deavat'taki Bu Tesbihatı Yapana Kırk Gün Geçmeden Dünyanın İmkanları Gelecektir İbnü Ayyad (Rahimehullah)ın beyanı vechile; meşayih hazaratı zenginlik talebi için, imsak ile sabah namazı arasında okunacak bazı zikirleri. Ezkar ve Deavat'taki Bu Tesbihatı Yapana 40 Gün geçmeden Dünyalık Kendisine Gelecektir.

İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar
İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar Yönetici
Bu içerik 47073 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz
Haberin videosu için tıklayın!

İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

İbnü Ayyad (Rahimehullah)ın beyanı vechile; meşayih hazaratı zenginlik talebi için, imsak ile sabah namazı arasında okunacak bazı zikirleri hadis-i şeriflerden cem etmişlerdir ki bunlardan biri de: "O Büyük Allah'ı tesbih eder ve O'na hamdederim.Yap­tığı iyilikleri sayan fakat Kendisine hiçbir iyilik sayılamayan Zat'ı tesbih ederim. (Dilediğini) kurtaran fakat Kendisinden kimse kurtarılamayan Zat'ı tesbih ederim. 

('Allah 'ın yardımı olmadan hiçbir şeye güç yetmez.' anlamı­ na gelen 'La havle ... ' zikri okunarak, kendinde) güç ve kuvvet (vehmetmek)ten beri olunup ancak Kendisine iltica edilen Zat'ı (bütün noksanlıklardan tenzih ve) tesbih ederim. 

 

Ancak Kendisine itimad eden kimselerin, Yüce Zatı'nı tesbih etmeleri yine O'nun kendilerine bir lütfu olan Zat'ı tesbih ederim. Her şeyin Kendisine hamd ile tesbihte bulun­duğu Zat'ı tesbih ederim. Seni tesbih ederim. Senden başka hiçbir ilah yoktur. Ey her şeyin Kendisini tesbih ettiği Zat! Bana affınla yetiş, şüphesiz ben (maddi ve manevi sıkıntıla­rımdan dolayı) çok dertliyim." tesbihatıdır ki bunu okuduktan sonra 100 kere istiğfar eden kişiye kırk gün geçmeden mutlaka dünya imkanları topluca gelecektir ve bu, denenmiş bir faydadır.

(Ahmed ibnü 'Ayyad, el-Mefdlzıru 'l- 'aliyye fi 'l-me 'asiri 'ş-Şazeliyye, sh: 158; Ahmed el-Habib, Hızbü Ahmed el-Habfb, Mecmu 'u Resail Sufiyye, sh: 135) 

Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

TÜRKÇE OKUNUŞU:

Subhânallâhil azîmi ve bihamdih. Subhâne men yemünnü ve lâ yümennü aleyh. Subhâne men yücîru ve lâ yücâru aleyh. Subhâne men yübrau minel havli vel quvveti ileyh. Subhâne menittesbîhu minnetün minhü alâ meni'temede aleyh. Subhâne men yüsebbihu küllü şey in bihamdih. Subhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ men yüsebbihu lehül cemîu tedâraknî bi afvike feinnî cezû'. (1 Kere)

Estağfirullâh. (100 Kere)

 

Cübbeli Ahmet Hoca Zenginlik Video

Zenginlik icin Okunacak Dua Cübbeli Ahmet Hoca

Zenginlik İlgili Konular:

Zenginlik Bereket Dua Cübbeli Ahmet Hoca
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri