ALIŞVERİŞİ İPTAL BÜYÜSÜ

Alışverişi iptal büyüsü veya Alışveriş büyüsü olaraktan bildiğimiz ticarette bereketsizlik işlerin olmaması ve müşteri gelmemesi gibi sorunlarda yaşanan sıkıntıların belirtilerini ve nasıl tedavi edilebilir bu durumdan nasıl kurtulabiliriz onu ele aldık.

ALIŞVERİŞİ İPTAL BÜYÜSÜ
ALIŞVERİŞİ İPTAL BÜYÜSÜ Yönetici
Bu içerik 4765 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Gündelik iş yaşantımızda bir anda durumların bozulması işlerin kesilmesi ve müşterilerin gelmemesi durumlarında caresiz kalıyoruz. Bu gibi durumlarda ne gibi yollar izlenmeli neler yapılmalı ve bu gibi alışveriş büyülerinin belirtileri nelerdir. nasıl tedavi ederim bunların anlattımız ve yaşanan olaylardan kesitlerin olduğu konuyu ele aldık.

Alışverişi Bozma Büyüsü Belirtileri:

  1. Alış verişlerde durgunluk,
  2. Hedef alınan kişiyle teamülde bulunan şahısların büyü yoluyla ondan nefret etmeleri,
  3. Kişinin iş yerine gelmek dahi istemez olmaya başlaması,
  4. Yapılan herhangi bir ticari anlaşmanın sebepsiz yere bozulması. 

Alışverişi Bozma Büyüsü Tedavisi:

Ebu Nadr duası bir miktar suyun üzerine okunar, İş yerinin köşelerine yüksek sesle ezan okunarak, iş yerinin dış kısmına ve girişine ise sürekli Kur'an okunarak ve özellikle Bakara suresi okunmak suretiyle serpilir. Kur'an'ın bir kasetten okunması da caizdir. Ayrıca iş yeri sahibi sürekli tevbe-i istiğfar eylemelidir.

Alışverişi Bozma Büyüsü Örnek:

Dükkan sahiplerinden birisi bana müracaatla belli bir süreden beri eşlerinin gözle görülür ölçüde kesildiğini, hiçbir alış veriş yapamadığını, iş yerine gelmek bile istemediğini anlattı.
Yukarıda belirttiğim proğramı uygulamasını istedim. Uyguladı. Bir süre sonra gelerek, her şeyin eskisi gibi normale döndüğünü belirtip, Allah'a şükrederek geri döndü.

Büyü ve Tedavi İlgili Konular:

Alışveriş büyüsü Alışveriş büyüsü belirtileri Alışveriş tedavisi büyü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri