Cin İnsan Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Kalır?

Cinlerin İnsana nasıl musallat oldugu ve Cinlerin insanların bedenine nasıl girer soruları yine en cok merak edilen meseleler arasında Cinler Bedende nerelerde yaşar Bu gibi soruların cevaplarını sizilere paylaşmaya calıştık.

Cin İnsan Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Kalır?
Cin İnsan Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Kalır? Yönetici
Bu içerik 4744 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Daha önce izah edildiği gibi cinler bir nevi yelden ibârettirler. insan ise sürekli nefes alır verir. Bu yüzden cın herhangi bir yerinden insanın bedenine girebilir. Bu görüşümüzü Allah'ın Kitab'ındaki şu ayetle açıklayabili­z  “Cinleri de dumansız saf ateşten yarattı.”17 Ayette geçen "Maricin min nar" ibaresi dumansız alev demektirki bu da sıcak hava manasına gelir. Yani cin kolaylıkla İnsan bedenine girebilir ve doğrudan beyine yönelir. Bu şekilde vücudun herhangi bir organına rahatça tesir eder. Tıbbi araştırmalar sırasında, saralı bir hasta gelişmiş elektronik cihazlara bağlandığında doktorları da şaşırtacak bir şekilde beyinden tuhaf titreşimler yayılmıştır. Tıp dılınde buna hafıf sara yani "hafif epilepsi" denilmektedir. Saralı bazı hastalarımı tedavi sırasında kimi cinler aşırı ısrarım karşısında "insanın beyninde durduklarını" açıklamışlardır.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Mısırlı bir iş adamı bana müracaat etmişti. Son derece stresli ve gergin bir haldeydi. Bir süredir burnunun içinde iki kişinin konuştuklarını duyar gibi olduğunu belirtti. Daha sonra bu olayı kulağının içinde birbiriyle sohbet eden birkaç kişinin konuşmaları takip etmiş. Bu konuşmalardan birinde, kulağının içindekilerden birisi telefonun kısa bir süre sonra çalacağını söylüyormuş. Gercekten de birkaç saniye sonra telefon çalmış. Bir başka defa, birazdan birinin kapıdan girip filan kolduğa oturacağı söylenmiş: Gerçekten de az sonra biri içeri girip belirtilen koltuğun üzerine oturmuş.

Tedavi amacıyla bir miktar Kur'an okudum. Sağ eliyle sol omuzunu, sol eliyle de sağ omuzunu yumruklamaya başladı. Sonra şu konuşma geçti:
-Kimsin sen?
-Ben sol tarafta oturan Hanna'yım. Sağ tarafımda oturan ise İbrahim'dir. O bir grubun komutanı, ben başka bir grubun komutanıyım.
-Biraz daha izah edebilir misin?
-Ben beynin sol tarafını kontrolüm altında tutuyorum. İbrahim de sağ tarafı. Ben grubumla daha önce girdim. İbrahim ve grubu daha sonra geldiler. Zaman zaman beden içerisinde birbirimizle dalaştığımız, kavga ettigimiz oluyor.

-Beyni kontrol altında tuttuğunuzu nasıl ispat ede­ceksiniz? 

-Şimdi sol ayağına felç indireceğim. (Gerçekten adamın sol. ayağı felç oldu).

- Adamın duyduğu konuşmalar nedir?
- Bedenin sol tarafını çalışma sahası olarak kullanmak konusunda aramızda karar aldık. Onun duyduğu konuşmalar bizim çalışma sırasında aramızda geçen konuşmalardır. Sağ tarafta ise siyasi konular hakkında özel görüşmeler yaparız. 
-Peki bu adam biraz sonra olacak bir olayı nasıl bi­lebiliyor? 
-Çok basit. Beden dışında olan dostlarımız var. On­lar dışarda olacak şeyleri bize haber veriler. 
-Yaptığımız bu davranışla inanmış bir kişiye kötülük ettiğinizi, nerdeyse delirmek noktasına getirdiğinizi bili­yor musunuz? 
-Bundan haberimiz yok, ama bedeni terkedersek birtakım problemlerimiz çıkacaktır. Çünkü biz burayı kendimize daimi bir mesken olarak seçtik. 
-Bu adama zulmetmeyi kendinize yakıştırıyor musu­nuz? Allah'ın izniyle size zarar verebileceğimi biliyorsu­nuz. Okuduğum Kur'an'ı dinlediniz ve gücümün sınırı gördünüz. 
- Evet.
- Git ve İbrahim'i gönder.
Hemen İbrahim bana cevap verdi:
- Bütün konuşmalarınızı dinledim.
Sonra onlara müslüman olmalarını teklif ettim. Al­lah'ın izniyle hepsi de İslamı kabul ettiler. Bedenden çıkmak için benden süre istediler. Reddettim. Mecburen dışarı çıkıp adamdan özür dilediler. Hastam bir hafta süreyle sürekli kontrole geldi ve tamamen iyileşerek Amerika'daki işlerinin başına döndü. Hala da benimle sık sık telefonla görüşüyor. 
Bu olaydan anlıyoruz ki cinler beyine hüluI etme ka­biliyetine sahiptirler. Tasallut altına aldıkları kişiye bazı bilgiler de verebilirler. Bu olay onların bedene girip beyi­ne yerleştiklerini açıkça göstermektedir. 

VÜCUTTAN CİNİ ÇIKARMA BABI 

Demirhindi (veya yonca) yaprağına şu harfler yazılarak م ب ت ب ت sonra suyu çıkarılır ve kekik suyu ile karıştırılarak hastaya içirilirse Allah'ın iz­niyle çıkar.

Demirhindi yaprağı - Yonca yaprağı

Diğer konumuzda:
CİNLERİN TÜRLERİ VE BEDENE NASIL GİRERLER

Kaynak: Kur'anla Manevi Tedavi

Cin Musallat Cinler Cin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri