FUTUHATI RIZIK

FUTUHATI RIZIK Bir kimse rızkının genişlemesini hesapsız rızık veya ticaret hanesinde bol rızık ve bereket icin, iş bulmak icin, Sıkıntısından Kurtulmak icin, Borç Ödemeyi Kolaylaştıran dualar

FUTUHATI RIZIK
FUTUHATI RIZIK Yönetici
Bu içerik 14232 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

FUTUHATI RIZIK

 

Bir kimse rızkının genişlemesini dilese bu ayeti kerimeleri 120 gün boyunca her gün aynı yerde aynı saatte ve celsede ister adedi kebiri kadar yani 7000 defa veya adedi sagiri yani 921 defa okusalar Allahü Teâlâ’nın izni ile öyle büyük fütuhat olur ki mal ve mülkünün haddi hesabı bilinmez olur, eğer son gün bu ayeti kerimeleri bir kâğıda yazıp yanında taşısa ömrünün sonuna kadar asla fakirlik görmez. Veya bir Müslüman topluluk cemiyet olarak bir kişinin evinde toplanıp 120 gün boyunca bu ayeti kerimeleri okusalar yine çok büyük fütuhat olur.

FUTUHATI RIZIK AYET RIZIK İCİN

 


Hesapsız Rızık İçin 

Günde 15 defa Okunursa Hak Teala O Kişiye Hesapsız Rızık Verir.. 

Okunacak Dua :

Bismillahirrahmanirrahim

Şehidallahü ennehu lâ ilâhe illâ hüve vel melâiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst, lâ ilâhe illâ hüvel azizül hakim. İnneddine in”dallahil islam, ve mah”telefellezine utül kitabe illa min ba”di mâ câehümül ilmu bağyen beynehüm, ve men yekfur bi âyatillâhi fe”innallahe seriul hisâb..
 


Rızık icin kısa dua:
 

Allahü latifün bi ibadetihi yerzukü men yeşâü ve hüve kaviyyün aziz..

Amenerrasulü – Duası ile Maddi Manevi Her Müşkülünüz için İstifade edin.. 

Amenerresulü duası bilinenden çok bilinmeyen ve sırlarını koruyan en güzel ve özel dualardan biridir..

Kimki özellikle Zenginlik, başarı ve iş bulma konularında sıkıntı yaşıyor ise bu yöntemi özenle uygulamalıdır. Tavsiye edilir..

AMENERRASULÜ AYET VE OKUNUŞU:

Amenerrasulü ayeti

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

UYGULAMASI !!!

Amenerrasulü duasının bu yöntemi ile dua edecekseniz eğer önce Güzel bir abdest alıp gerekli özeni gösterdikten sonra niyetimizi ediyoruz.

Önemli hatırlatma başında besmele çekmiyoruz okurken.. ( Bunun nedenini merak eden arkadaşlar aşağıda sayfanın altındaki yorumlarda izahatını yaptım okuyabilirler )

Başladığımız gün Okuyabildiğimiz kadar okuyoruz. Minimum 41 defa okumaya gayret edelim.

Sonraki gün okumuyoruz..

Bir sonraki gün yeniden okuyabildiğimiz kadar fazla okuyoruz.. Zaten bir kaç gün geçmeden hayatınızdaki değişiklikleri ve hayatınızdaki olumlu gelişmeleri  farkedeceksiniz..

Rızık duası Rızık bereket bolluk rızık bereket duası Ticarette bol rızık ve bereket İş Bulmak İçin dua Sıkıntısından Kurtulmak icin dua Borç Ödemeyi Kolaylaştıran dua
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri