FETİH AYETLERİ

Hazreti Muhammed Mustafa s.a.v. Kurani Kerim içinde ne kadar Feth Ayeti varsa toplayıp, sabah akşam okumaya devam ederlerdi. Düşman, küffar ve münafıklarla savaşa girdiği zaman bu Feth Ayetlerini okuyup, fetih ve zafer bulurlardı.

FETİH AYETLERİ
FETİH AYETLERİ Yönetici
Bu içerik 8105 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Bu Feth Ayetlerini misk ve zaferan ile bir kağıt üzerine yazıp, üzerinde taşıyarak,  hergün bu Ayetleri kendine vird  edinip okuyan kimseye hazreti Allah c.c. tan eksiksiz rızık verilir.

      İmam Gazali k.s.a. Havassı Kuran isimli eserinde der ki: Kim! Bu Feth Ayetlerini bir kağıt üzerine yazıp daima üzerinde taşırsa, Allah Teala hazretleri o kimseye her türlü hayır kapılarını açar ve şer kapılarını kapatır.

      Ülemayı havastan bazıları şöyle demiştir: Allah c.c. rizası için üç gün oruç tut. Dördüncü gece sabaha karşı kalkarak güzel bir taharet ile kıbleye karşı otur. Bir kağıt üzerine misk ve zaferan ile bu Fetih Ayetlerini yaz. Yazdıktan sonra kağıdı önüne koy ve üzerine 1001 defa Yâ Fettâh ismini okuyup, kağıdı eline alıp:

Duaların kabulu icin - İşlerde başarılı olmak

der ve kağıdı bir defa katla. Aynı şekilde kağıt nüsha haline gelinceye kadar devam et. Bu nüshayı bir muşambaya sarıp, üzerinde taşıdığın müddetçe Allah c.c. sana bütün hayır kapılarını açar ve şer kapılarını kapatır.

      Herhangi bir maksat için okuyan kimse ehlinden icazetli olmalıdır. Her gün bir defa okumakta büyük fayda vardır.

      Fetih Ayetleri budur:

Fetih ayetleri arapca - fetih suresi

Fetih ayetleri arapca - işlerin açılması için dua

 

Rükye sınava girerken okunacak dua başarı duası sınav duası Fetih etmek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri