HIFZ AYETLERİ

Bu yazılı hirzi üzerinde taşıyan kimseye hiçbir şey zarar veremez. O kişi her türlü kötülüklerden, gamdan, kederden, hüzün ve telaşelerden Allah'u Teâla’nın izniyle emin olup korunur.

HIFZ AYETLERİ
HIFZ AYETLERİ Yönetici
Bu içerik 5830 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Bu Hifz Ayetleri bir kâğıt üzerine yazılıp bir malın üzerine veya içine konulursa, o mal zayi ve telef olmaz. Binanın içine konulursa, Allah Teâla nın izniyle o bina yıkılmaktan ve yangından korunur.

      Bu Hifz Ayetleri bir kağıda yazılıp, bu yazılı hirzi üzerinde taşıyan kişiye sihir tesir etmez. Eğer üzerinde sihir varsa iptal olur.

      Bu Hifz Ayetlerini bir kağıda yazıp, bu yazılı hirzi üzerine alıp, hergün kendisine vird edinip okursa, Allah Teala nın izniyle her türlü kötülük ve musibetlerden emin olur. Hatta o kişiye sihir tesir etmez. Cinlerin ve insanların şerrinden korunur.

      Hifz Ayetleri budur:

Hıfz Ayetleri - Korunma Ayetleri

Eğer bu hifz Ayetlerini kendine vird edinip her gün okursan en sonunda bu duayı okursun.

Hıfz Ayetleri - Korunma Ayetleri

Bu Ayeti kerimelere Hirz Ayetleri dendiği gibi korunma ve sığınma Ayetleride denir. Resuli Ekrem S.A.V bir hadisi şerifinde söyle buyurmaktadır. Her kim bu hirz ayetlerini okursa o gün ve gecede, o kimseye ne Cin’ni ne insan nede hayvan şerri dokunur. Cenabı Hak, bu ayeti kerimelerin hürmetine, o kişiye her hususta yardım eder. Kendisine olduğu gibi malını ve çocuğunuda muhafaza eder.

(Mecmuatül Ahzab isimli eserden alınmıştır.)

Rükye Korunmak icin ayet Sıkıntıdan kurtulmak icin
Sende Yorumla...
Profil Resim
Kalan karakter sayısı : 500
sevgi     2019-07-29 birz ayetinin sını istiyorum benim çocuğumun şifası cin masallarından kurtulmam için oğlumun g uatirdan nazardan kurtulmamız düşmanların helaki için dua ederseniz sevinirim hayvanları koruma duasi istiyorum
Sermet Akan     2018-05-02 Cok güzel Konular Teşekkürler. Devamını bekliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri