İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

Ezkar ve Deavat'taki Bu Tesbihatı Yapana Kırk Gün Geçmeden Dünyanın İmkanları Gelecektir İbnü Ayyad (Rahimehullah)ın beyanı vechile; meşayih hazaratı zenginlik talebi için, imsak ile sabah namazı arasında okunacak bazı zikirleri. Ezkar ve Deavat'taki Bu Tesbihatı Yapana 40 Gün geçmeden Dünyalık Kendisine Gelecektir.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

İbnü Ayyad (Rahimehullah)ın beyanı vechile; meşayih hazaratı zenginlik talebi için, imsak ile sabah namazı arasında okunacak bazı zikirleri hadis-i şeriflerden cem etmişlerdir ki bunlardan biri de: “O Büyük Allah’ı tesbih eder ve O’na hamdederim.Yap­tığı iyilikleri sayan fakat Kendisine hiçbir iyilik sayılamayan Zat’ı tesbih ederim. (Dilediğini) kurtaran fakat Kendisinden kimse kurtarılamayan Zat’ı tesbih ederim. 

(‘Allah ‘ın yardımı olmadan hiçbir şeye güç yetmez.’ anlamı­ na gelen ‘La havle … ‘ zikri okunarak, kendinde) güç ve kuvvet (vehmetmek)ten beri olunup ancak Kendisine iltica edilen Zat’ı (bütün noksanlıklardan tenzih ve) tesbih ederim. 

Ancak Kendisine itimad eden kimselerin, Yüce Zatı’nı tesbih etmeleri yine O’nun kendilerine bir lütfu olan Zat’ı tesbih ederim. Her şeyin Kendisine hamd ile tesbihte bulun­duğu Zat’ı tesbih ederim. Seni tesbih ederim. Senden başka hiçbir ilah yoktur. Ey her şeyin Kendisini tesbih ettiği Zat! Bana affınla yetiş, şüphesiz ben (maddi ve manevi sıkıntıla­rımdan dolayı) çok dertliyim.” tesbihatıdır ki bunu okuduktan sonra 100 kere istiğfar eden kişiye kırk gün geçmeden mutlaka dünya imkanları topluca gelecektir ve bu, denenmiş bir faydadır.

(Ahmed ibnü ‘Ayyad, el-Mefdlzıru ‘l- ‘aliyye fi ‘l-me ‘asiri ‘ş-Şazeliyye, sh: 158; Ahmed el-Habib, Hızbü Ahmed el-Habfb, Mecmu ‘u Resail Sufiyye, sh: 135) 

Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

TÜRKÇE OKUNUŞU:

Subhânallâhil azîmi ve bihamdih. Subhâne men yemünnü ve lâ yümennü aleyh. Subhâne men yücîru ve lâ yücâru aleyh. Subhâne men yübrau minel havli vel quvveti ileyh. Subhâne menittesbîhu minnetün minhü alâ meni’temede aleyh. Subhâne men yüsebbihu küllü şey in bihamdih. Subhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ men yüsebbihu lehül cemîu tedâraknî bi afvike feinnî cezû’. (1 Kere)

Estağfirullâh. (100 Kere)

Cübbeli Ahmet Hoca Zenginlik Video

Zenginlik icin Okunacak Dua Cübbeli Ahmet Hoca

Zenginlik İlgili Konular:

0
mutlu
Mutlu
2
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü
İmsak ile Sabah Arasında Zenginlik Talebi İçin Okunacaklar

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!