HARFLERİN SIRRI - ELİF HARFİ

ELİF HARFİ HARFLERİN SIRRI

HARFLERİN  SIRRI - ELİF  HARFİ
HARFLERİN  SIRRI - ELİF  HARFİ Yönetici
Bu içerik 2381 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

ELİF  HARFİ

Şekli şöyledir :      

 

      Bir kimse Kamer Nath (Şartayn) menzilinde iken, gülsuyu ve misk ile sağ eline Bin (1000) defa Elif harfini yazdıktan sonra, elini bu menzile karşı tutup, Amber buhurunu tüttürerek, Bin (1000) defa Elif harfini zikretsin. Bin (1000) sayısı tamamlanınca bu menzile doğru bakarak, Yirmisekiz (28) harfin üzerine cereyan eden Kasemi okusun. Bu Kasem esrarın tamamıdır. Bu Kasemle bütün işlerin neticeleri hasıl olur.

 

      Yirmisekiz (28) harfin Kasemi budur:

 

اَيُّهَاالرُّوحَانِىُّ الْمُوَكِّلُ بِحَرْفٍ كَذَا سَأَلْتُكَ بِالَّذِى خَلَقَكَ فَسَوَّاكَ فَعَدَلَكَ فِى اَىِّ صُورَةٍ مَاشَاءَ رَكَّبَكَ اَيُّهَا السَّيِّدُ الْكَامِلُ الْمُغْتَرَفُ مِنْ بِحَارِ مَعَادَنِ جَوَاهِرِ اْلاَسْرَارِ وَيَنَابِيعِ مَلَكُوتِ جَبَرُوتِ اْلاَنْوَارِ اِلاَّمَا اَجَبْتَنِى وَرَفَعْتَ الْحِجَابَ بَيْنِـى وَبَيْنَكَ حَتَّى اَنْظُرَكَ بِبَصَرِى وَاَنْتَ تُخَاطِبْنِى وَسَخِّرْ لِى اَعْوَانَكَ

 

      Felan harfe vekil edilmiş ey Ruhani, Seni yaradan, dizayn eden daha sonra en mükemmel şekilde düzelten, dilediği surette (şekilde) seni terkip eden (farklı genetik şifreleri biraraya getirip (her insana) farklı suretler veren). Melekut ve Ceberut Nurları kaynağından, Cevher madenlerinden ve sırları denizinden içen ey kamil efendi! Sana sesleniyorum, bana cevap ver. Aramızdaki hicabı (Perde) kaldır ki, senin benimle konuştuğunu gözlerimle göreyim ve bana yardımcılarını müsahhar eyle.

 

      Bundan sonra bu Kasemin ardından aşağıdaki Elif harfinin dua sını okursun.

 

      Elif harfinin duası budur:

 

اَجْلِبْ لِىَ اْلاَخْبَارِ مِـنَ اْلاَقْطَارِ وَاكْشِفْ لِىَ الْحُجْبَ وَارْفَعْ لِىَ اْلاَسْتَارَ عَنِ الْمَكْنُونْ

      Bana her yerden haberleri getir, hicapları kaldır, gizlenenlerin üzerinden perdeleri kaldır.

 

      Şayet Amber buhuruna bu babın sonunda gelecek olan vefkteki buhurları eklersen, amelin daha tesirli ve daha keskin olur. Bu buhurlar bütün ruhaniyeti kapsar.

 

      Ey Talip! Zikredilen yirmisekiz harfin Kasemini, zikredilen harfin adedi tamamlanıncaya kadar okursun. Eğer sen fehim sahibi isen işareti anlarsın.

elif arapca harfler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri 
Rebiulahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri