AŞIRI KANAMA BÜYÜSÜ

Sebebi bilinmeden devamlı kanamanın olması tıbbı olarak çare bulunamaması gibi durumlarda fayda sağlıcak olan aşırı kanama büyüsüne müzradip olmuş kişilerin Aşırı Kanama Büyüsü Belirtileri ve Aşırı Kanama Büyüsü Tedavi yöntemleri ele aldık ve bu konuyla alakalı yaşanmış örnek hadiseyi size anlattık.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmam Şibli der ki: “Şeytan insanoğlunun kan damarlarında dolaşır. Bu yüzden Peygamber efendimiz (s.a.v.) şeytanın kan devaran (Dolaşım Sistemi) eden damarlarında dolaştığını, onun bu damar üzerinde özel bir tasarrufu bulunduğunu ve bedenin en fazla kan taşıyan damarının bu damar olduğunu beyan etmiştir. Binaenaleyh büyücüler şeytan vasıtasıyla kadında aşırı kanamaya sebep olabilirler. Bu kanama bazen hayati tehlike arzedebilir ki, zaten bu yüzden de o damara “kan borusu ( Aort atardamarı )”  adı verilmiştir. Büyücüler bu damarın genişletilip aşırı kanamaya sebebiyet vermesi konusunda şeytandan yardım alabilirler. (Kaynak: Ukkam el-Mercan, s. 1173- Ukkam el-Mercan, s. 117)

Aşırı Kanama Büyüsü Belirtileri:

– Ay boyunca kadının kanamalarının devam etmesi.

– Sazan bu kanamalar onbeş-gün sürebilir.

– Kasıklarda şiddetli sancılar görülebilir.

– Kasıklarda şiddetli sancılar görülebilir.

– Tıbbı ilaçlar fayda vermez ve yapılan tedaviler sonuçsuz kalabilir. Nitekim Peygamber efendimiz bir defasında Hz. Aişe’ye aybaşı sonrasında görülen aşırı kanama konusunda “O şeytanın damarı gevşetmesinin bir neticesidir.” buyurmuştur. (Kaynak: Şevkani, Neyl-ül Evtar, c. 1, s. 270-273)
 

Aşırı Kanama Büyüsü Tedavisi:

Aşırı kanamanın (hemorrhea) şekline göre çeşitli tedavi yolları vardır. Eğer kanama büyü sebebiyle ise büyüyle ilgili ayetler okunur. En güzeli bu ayetlerin suya okunarak hastaya içirilmesidir. Şayet kanama cin çarpması sonucu vukuu bulmuşsa daha önce belirtilen tedavi şekli uygulanır.
Eğer kanama “nesebleed” adı verilen şekilde burundan geliyorsa bir divit alınıp hastanın alnına şu ayet yazılır. (Kaynak: Hud/ 44 )

Aşırı kanama Büyüsü Tedavisi Kaynak

Şeyhülislam İbni Teymiyye’nin böyle bir metod uyguladığı görülmüştür. İbnül Kayyım “ben bunu bir hasta üzerinde denedim ve başarılı oldum” demektedir. Ancak aytein kanla yazılması caiz değildir. Çünkü kan necistir. Ve Kur’an ayetleri bazı cahillerin yaptıkları gibi necis şeylerle yazılamaz.

Aşırı Kanama Büyüsü Örnek:

Onu önüme oturtup rukyeyi okudum cin geldi ve aramızda şu konuşma geçti:
– Beni niye getirdin? Senin gibilerle konuşmak istemiyorum.
– Bende Kur’an var ve Rahman’ın rahmeti benimledir. Dağa indirilse dağın parça parça olacağını, yeryüzüne indirilse yerin şaka şaka yarılacağını belirten kelimelere karşı nasıl isyan edersin?
– Ne söyleyeceksen çabuk söyle. Çünkü sürekli k????n akması için büyücünün basınç yapmakla görevlendirdiği yerime dönmeliyim.

– Neresi bu yer?

– Üzerinde özel bir etkinliğimiz olan damardır orası.

– Müslüman mısın?

– Yahudiyim.

– Bütün semavi dinleri inkar eden bir büyücünün peşinden giderek müslüman bir kadına yaptığın zulüm insafa sığar mı?
– Bu benim kaderim. Çünkü dediğini yapmazsam büyücü çocuklarımı öldüreceğini söyledi.
Kendisini İslama davet ettim. Delil ve huccetlerle İs­lam dininin ne olduğunu açıkladım. Söyediklerimin doğru olduğuna inanıp, bir gün süre istedi. istediği mühleti verdim. Tekrar hazır olunca İslamı kabul ettiğini bildirdi. Kendisine doğruca Mekke’ye gitmesini, orada İslam dininin esaslarını öğrenmesini, bir daha da bu tür günahlara bulaşmamasını tavsiye ettim. 

Kaynak: Şeyh ibrahim hanefi.

Büyü ve Tedavi İlgili Konular:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AŞIRI KANAMA BÜYÜSÜ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH Dini Bilgi Teşkilatın Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin