ERKEGİN BAGLANMASI VE TEDAVİSİ

Erkeklik Bağlama Büyüsü niyetiyle yapılan büyülerin belirtileri ve tedavi yöntemi ve bu konuyla alakalı yaşananları anlattık. Bu konuda neler yapılabilir Erkeklik Bağlama Büyüsü nasıl çözülür sorunlarınıza cevap olacak net konudur.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erkeklerin bağlanması Belirtiler: 

1- Erkek karısıyla seks yapmakta başarılı olamaz.Normal zamanda ereksiyon olduğu halde .karısına yaklaşınca bir türlü ereksiyon gösteremez. 
2- Erkek iki kadınla evliyse, bağlanma olayı sadece birine karşı geçerli olur. 
3- Kadında da erkekte olana benzer bir durum görülebilir. Bacaklarını. sıkarak erkeği kendine yanaştırma veya kendisine cinsellik kazandıran vagina sulanması ortadan kalkar. Bazen regl durumu ortadan kalkabilir. Sazan penisin içeri girmesini engelleyecek şekilde vagina içinde bir et parçası oluşabilir. Kimi zaman erkek bakire bir kızla yattığında onu bekareti daha önce bozulmuş olarak görebilir. 

Erkeklerin bağlanması Tedavisi: 

Rukye okunur ve cin konuşursa, daha önce belirtildiği gibi bedenden çıkması sağlanır. Konuşmayı reddetmesi halinde yine önce belfrtilen yol izlenir. Yine de çıkmayı reddederse aşağıdaki usullerden biri uygulanır.

1- Yıkanmaya yetadar su dolu bir kap getirip üzerine şu ayetler okunur:

Yunus 81. Ayet Erkeklik Bağlama
Yunus 82 Ayet Erkeklik Bağlama Büyüsü

Sonra hastaya o sudan içirilip, banyo yaptırılır ve Allah’ın izniyle iyileşir. 

2- Su üzerine bakara suresinin tamamı okunur Su karı ile kocası arasında ikiye  taksim edilip, her ikisine banyo yaptırılır. Ancak bu  banyonun aynı anda yapılması şarttır. Sonra bağlı olan erkeğin veya kadının kulağına yüksek sesle ezan okuyup arkasından şu ayet tilavet edilir.

Furkan Suresi 23 Ayet Erkeklik bağlama büyüsü

3-Yedi adet beyaz seramik tabak alınır. Üzerlerine temiz bir şek}lde şu ayetler yazılır:()

Furkan Suresi 23 Ayet Erkeklik bağlama büyüsü
Yunus 82 Ayet Erkeklik Bağlama Büyüsü

– Yüksek sesle bazı dualar okunur.

Sonra ayetler cörek otu yağıyla silinir, aynı yağla vucudu yağlanır ve okunmuş su içirilir. Allah’ın izniyle büyü bozulur. Şeyhülislam ibni teymiyye hastayı şifaya kavuşturmak amacıyla Kur’an ayetlerinin yazılıp sonra silinmesinin caiz oluduğunu suyunun içirilmesinde bir beis olmadığını açıklamıştır. 
( Kaynak: Mecmeuı Fetava, 19/64 )

Erkeklerin bağlanması Örnek;

Komşularımızdan birisi gece yarısı kapımı çalarak:
Ne olur bize yardım edin şeyh efendi, dedi. Kız kardeşimin kocası dün geceden beri bir türlü hanıma yaklaşamıyorum. Birlikte evlerine gittik. Hasta olan kişiyi önüme oturttum. Oldukça gergindi. Meseleyi o kadar önemsememesi gerektiğini belirttim.

– Aklım allak bullak oldu Ne yapacağımı bilemiyorum dedi.
– Neyin Var?
– Karından uzaklatığımda erksiyon oluyorum ama ona yaklaştığımda ereksiyon gidiyor. Çok üzüldüm. Özeliklede bu zifaf gecemdem.
– Namazını kılıyor musun?
– Evet
– O halde şu ayetleri okuyalım. iyi dinle ve manalarını anlamaya çalış.
Rukyeyi ve özellikle de büyü ayetlerini okudum ve cin geldi ancak hastam başında şiddetli bir ağrı olduğunu, adeta yarılacakmış hissine kapıldığını belirtti.
Hemen beyaz bir seramik tabak aldım. Üzerine temiz bir şekilde bazı sihir ayetlerini yazdım. Hastama onu çörek otu yağıyla silip, suyunu içmesini söyledim. Sonra bir başka kaba su koyup okudum ve onunla karısıyla birlikte banyo dışında bir yerde yıkanmalarını istedim. Sabahleyin komşu gelerek durumun normale döndüğünü bildirdi. Allah’a hamdedip karı kocaya bazı talimatlar verdim.

Büyü ve Tedavi İlgili Konular:

1
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ERKEGİN BAGLANMASI VE TEDAVİSİ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!