VEHİM BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ VE TEDAVİSİ

Vehim büyüsü nedir? Vehim büyüsü yapılan kişilerde ne gibi belirtilerin görüldüğü ve allah'ın izni ve keremiyle nasıl tedavi edileceği ve vehim büyüsüne maruz kalmış kişilerin yaşanmış hikayelerini ele aldık.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VEHİM BÜYÜSÜ

Allah buyurur:
“Dediler: Ey Musa ya önce sen asanı koy, ya da önce biz koyalım. Dedi: Aksine önce siz koyun. Birden ipleri ve asaları, sihirlerinden dolayı onlara canlıymış gibi göründü.” Taha Suresi 65. Ayet
Vehim büyüsü Ayet

VEHİM BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ:

  1. Hasta, uyanık oldugu halde birinin kendinisi dövmek iste istediğini vehmeder. (yersiz korkuya, kuşkuya düşmek, kuruntuya kapılmak.)
  2. Önünde bir yılan peyda olduğunu, yaklaştığında yılanın uzaklaştığını ileri sürer.
  3. İnsanların aksine bazı eşyaları olduğundan bazı değişik şekillerde görür. Örnek: İp veya bastonun yılan gibi hareket ettiğini zanneder.
  4. Kendisine zarar vermek isteyen birilerinin oldugunu vehmeder.

VEHİM BÜYÜSÜ TEDAVİSİ:

Bu tür büyü daha önce verdiğimiz ve altta linklerini paylaştıgımız konudaki rükyelerin okunması ve dinlenmesiyle, büyü ile ilgili ayetlerin ve besmelenin tekrarlanmasıyla bozulur. Cin belirirse tedavisi daha önce zikrettiğimiz şelilde yapılır. Titreme veya mide bulantısı gibi haller zuhur ederse okunmuş su hazırlanıp, banyo yaptırılır ve bu tedavi 2 hafta boyunca devam edilir.

VEHİM BÜYÜSÜNÜN BOZULMASIYLA İLGİLİ BİR ÖRNEK:

Cin büyücünün yerini bildiriyor:
Hanımıyla birlikte bana müracaat etti. İki aydır karımın davranışiarı tamamen değişti, dedi. aslında olmayan bazı eşyaları odada gördüğünü iddia ediyor. Bazan benim evdeki mobilyaları değiştirdiğim vehmine kapılıyor ve eşyaları satarak daha küçük eşyalar aldıgımı ileri sürüyor. Kimi zaman “şu kapıdan geçmem, çünkü kapı dar”  diyor. Ne kadar psikolog varsa götürdüm. Bazıları akıl hastanesine yatırmamı tavsiye ettiler. Bende götürmeye karar verdim. Ancak dün kaba ve kalın bir sesle konuştugunu gördüm. Yüzünün şeklinin bir tuhaf bir hal aldıgını görünce korktum ve yanından hemen kaçtım Akrabalarım onu size getirmemi söylediler.

Kadının önüme oturtturdum ve yüksek sesle rukyeyi okudum. Cin hemen geldi ve onun diliyle, hem erkek sesini andıran bir sesle konuşmaya başladı.

– Adın ne?

– Yusuf

– Hangi dindensin?

– Hangi dindensin?

– Hristiyan.

– Bir büyücünün emrinde misin?

– Evet.

– Büyücü sana ne gibi görevler verdi?

– Bu kadını vehimli biri yapıp, hayatını cehenneme cevirmemi istedi.

– Seni buraya getiren büyücü nerede?

– Seni buraya getiren büyücü nerede?

– Bunu açıklayamam. Çünkü bu bücüye hizmet eden başka cinler de var ve onlar beni sürekli gözettiyorlar Eger herhangi bir sırrı ifşa edersem beden içine girip beni öldürürler. 

Bazı azap ayetleri okudum. Hüngür hüngür ağlamaya başladı.

-Şimdi sana İslamı anlatacağım. Müslüman olursa bu senin cehennemden kurtuluşun demektir. Kabul etmezsen, dinde zorlama olmaz. Gerçekten İslamı anlattım. Uzun süren münakaşa ve tartışmadan sonra müslüman oldu.

-Gerçekten hidayete ermen için Allah’a dua et ve bizi aldatma.

-Seni aldatmam. Çünkü sen beni herhangi bir şey zorlamadın. Ayrıca senden bu ayetleri dinledikten sonra kalben müslüman oldum. Ama korkuyorum. Burada bir sürü gizli hristiyan cin var beni tehdit ediyorlar. Bu bedenden çıkarsam beni öldürecekler.
-Korkma. İşin bu yanı kolay. Sana öyle bir silah vereceğim ki, onlardan hiçbiri yanına yaklaşamayacak. 

– Nedir o?

– Nedir o?

– Merak etme yanımda. Ama onu çıkmadan önce doğrudan sana vereceğim. Eğer gerçekten müslüman olmuşsan ve tevben kabul edilmişse karanlıktan çık. Bütün semavi kitapları inkar eden bu büyücüden uzaklaş ve şu bedenden de çık.
-Kesinkes biliyorum ki bu bedenden çıktıktan sonra büyücü beni rahat bırakmayacaktır.
-Merak etme, seni onlardan kurtacağım. Bana büyücünün yerini söyle kafi.
-Bu kadının oturduğu evin kapısının alt eşiğinde gömülü. Orada büyüyü korumakla görevli bir ifrit duruyor. Oraya gidip büyüyü çıkarmak isteyen kişiye kötülük yapabilir.
Söylediklerinin doğru olduğuna kanat getirdikten sonra ona vaadettiğim en güçlü silahı verdim ki, şüphesiz bu ayet el-kürsiden başkası değildi. Daha da tuhafı esasen bedeninde bulunduğu kadın bunu okurken, kendisine yaklaştığında bunu okumasını tavsiye ettim. 

– Onu ezberlemem şart, dedi.

Benim arkamdan birkaç kez tekrarlayıp ezberlemeyt başardı.

– Artık Mekke’ye gidip, oradaki müslüman cinlerle birlikte yaşayacağım, dedi. Çıkmadan önve yaptıklarından dolayı kadın ve kocasından özü dilediğini belirtti..
Daha sonra Kur’an’dan ayetler okuyarak okuyarak bir kap üzerindeki suya üfledim. Suyu kadının yüzüne serptim. Kadın kendine geldikten sonra, kocası ile birlikte  Cinin haber verdiği yere gittik Muskayı çıkarıp yaktık. Muska kadının elbisesinden alınmı birkaç mürekkeple parça kumaş üzerine yazılmıştı. Kırmızı mürekkeple tılsım vardı. Adama karısını bir belirtmiş oldugumuz bazı talimatları yerine getirmesini tenbihledim.  Bir hafta sonra tekrar tukye okudum ve kadın tamamen iyileşmişti. “Bundan sonra hayatta Kuran’sız yapamam” dedi ve geri döndü.

Kaynak: Şeyh ibrahim Hanefi hz.

Büyü ve Tedavi İlgili Konular:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
VEHİM BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ VE TEDAVİSİ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH Dini Bilgi Teşkilatın Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin