BAŞ AĞRISI İÇİN DUA

baş ağrısı için okunacak dua - baş ağrısı için bitkisel çözüm - baş ağrısı için dua dinle - baş ağrısı için dua haşr suresi baş ağrısı için dua özel formüller.

BAŞ AĞRISI İÇİN DUA
BAŞ AĞRISI İÇİN DUA Yönetici
Bu içerik 9396 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Baş ağrısı için: Doksan adet sad harfini ve Aşağıda gelecek Ayeti kerimeleri yazıp, bu hirzi başı ağrıyan kişi başında taşırsa, Allah'ın izniyle baş ağrısından kurtulur.

 

 

    Doksan (90) defa sad harfinden sonra yazılacak Ayeti kerimeler budur:

 

BAŞ AĞRISI İÇİN DUA

Bismillahirrahmanirrahim. Lev enzelna hazel kurane ala cebelin leraeytehü haşian mütesaddian min haşyetillahi ve tilkel emsaliü nadribüha linnasi leallehüm yetefekkerun. Hüvallahüllezi la ilahe illa hüve alimül ğaybi veş şehadeti hüver rahmanürrahim. Hüvallahüllezi la ilahe illa hüve el melikül kuddüsüs selamül mü’minül müheyminül azizül cebbarül mütekebbir. Sübhanallahi amma yüşrikün. Hüvallahül halikul bariul musavvirü lehül esma-ül hüsna. Yüsebbihu lehü ma fis semavati vel ard. Ve hüvel azizül hakim

 

BAŞ AĞRISI İÇİN

Baş ağrısı için: Aşağıda gelecek olan Fatiha suresi, Ayetler, Beyitler ve harfler bir kağıt üzerine yazıldıktan sonra başı ağrıyan kimse bu hirzi başında taşırsa, Allah'ın izniyle baş ağrısından kurtulur.

 

    Yazılacak olanlar bunlardır:

 

BAŞ AĞRISI İÇİN DUA 2
 

BAŞ AĞRISI İÇİN

 

    Baş ağrısı için şu duayı bir kağıt üzerine yazıp, bu hirzi üzerinde taşıyan kimse, Allah Teala'nın izniyle baş ağrısından kurtulur.

 

    Yazılacak dua budur:

 

BAŞ AĞRISI İÇİN DUA3

 

 

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ha Mim Ayın Sin Kaf lâ yusaddeûne anhâ ve lâ yünzifûne min kelâmir rahmani hamedetün nîrâni velâ havle velâ kuvvete illâ billâhil liyyil azîm. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.

BAŞ AĞRISI hastalık dua şifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri