2 Büyük Tahassun Duası - Korunma Duası - Cok büyük Korunma

Her türlü cin şeytan ifrit marid veya bunlara benzer diğer şerli varlıklardan korunmak için cok âzim faydası olan Tahassun (korunma) duası.

2 Büyük Tahassun Duası - Korunma Duası - Cok büyük Korunma
2 Büyük Tahassun Duası - Korunma Duası - Cok büyük Korunma Yönetici
Bu içerik 18152 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

1. Tahassun (Korunma) Duası

Her türlü cin şeytan ifrit marid veya bunlara benzer diğer şerli varlıklardan korunmak için, pazar günü veya pazartesi veya cuma günü riyazetli oruç tutar olduğun halde bir beyaz kağıda halvet bir yerde zağferan gül suyu temin edilebilirse azcıkta misk ile 1 Fatiha 1 ayetül kürsi 1 amenerrasülü 3 ihlası şerif 1 felak ve nas ve ekteki duayı yazıp daima taşımalıdır, sabah ve akşamda 1 defa veya 3 defa veya daha fazla okumak çok faidelidir. Dua budurHer türlü cin şeytan ifrit marid veya bunlara benzer diğer şerli varlıklardan korunmak için, pazar günü veya pazartesi veya cuma günü riyazetli oruç tutar olduğun halde bir beyaz kağıda halvet bir yerde zağferan gül suyu temin edilebilirse azcıkta misk ile 1 Fatiha 1 ayetül kürsi 1 amenerrasülü 3 ihlası şerif 1 felak ve nas ve ekteki duayı yazıp daima taşımalıdır, sabah ve akşamda 1 defa veya 3 defa veya daha fazla okumak çok faidelidir. Dua budur.

Tahassun Duası - Korunma Duası - Davet Korunma - Gizli İlimler


 

2. Tahassun duasi

Bu duayı dahi hem yazıp taşımak hem de her namaz ardından 3 defa okumak hiç olmazsa günde bir defa okumak çok faidelidir, dua-i şerif budur:

2. Tahassun Duası arapca
 

2. Tahassun duasi OKUNUŞU:

2. Tahassun Duası arapca okunuşu

davet cin şeytan ifrit marid korunma dua tahassun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri