BİRBİRİNİ SEVENLERİN ARASINI AYIRMA SİHRİNİN İLACI

Bir karı koca veyahut sevdiği kişiye ayırmak için yapılan bir büyü olsa ve bu illetten kurtulmak istenirse yapılması gereken aşağıdaki büyük bir azim faydası olup büyü illetinden biiznillah kurtulunur çok büyük bir konudur.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1) Birbirini seven insanlar arasında sevginin nefrete dönüşmesi, nefes darlığı yaşanması, oturulan eve karşı isteksizlik gelmesi, eşlerin birbirlerinin hatalannı affetmemesi ve birbirlerini kötü sûretlerde görmeleri birbirini seven iki eşin ayrılması için onlara büyü yapıldığının alâmetlerindendir.

Birbirini seven insanlar arasında sevginin nefrete dönüşmesi, nefes darlığı yaşanması, oturulan eve karşı isteksizlik gelmesi, eşlerin birbirlerinin hatalannı affetmemesi ve birbirlerini kötü sûretlerde görmeleri birbirini seven iki eşin ayrılması için onlara büyü yapıldığının alâmetlerindendir.Bunun ilacı ise doğru bir niyetle Allâh-u Te’âlâ-ya iltica etmek, Allâh-u Te’âlâ’nın dilemediği hiçbir şeyin vukû bulamayacağı ıtikâdlyla ancak Ona güvenmek, sabr-u sebât etmek ve hatâlan affetmektir.

2) Kendisine bu konuda sihir yapılan kişi Allah-u Teeâla’nın zikrine devam etmeli ve aşağıda zikredeceğimiz ayet-i kerimeleri ve duaları sayılanna riayet ederek okumalıdır.

a) Kırk bir kere Ayetel-kürsi.

b) Yetmiş kere şu dua:

Karı Koca büyü iptal etmek

c) On bir kere şu ayet-i

Karı Koca  büyü kaldırma

d) Yirmi bir kere Fatiha-i şerife,

e) Yirmi bir kere Muavvizeteyn yani Felak-Nas süreleri,

t) Yedi kere şu ayet-i kerime:

Karı Koca arası büyü iptali için

g) Yedi kere şu ayet-i kerime:

Eşleri ayırma büyü iptal

İNSANI ZORAKİ KENDİSİNE AŞIK ETME SİHRİNİN İLACIİNSANI ZORAKİ KENDİSİNE AŞIK ETME SİHRİNİN İLACI

1) Bir insanın nikahlı eşi olsun yahut başka biri için olsun onu kendisine aşık etmesi için yaptığı sihir büyük günahlardandır. Zira bu durumda meşhur (büyülü) kişi kendisine büyü yapandan ayrı duramayacak hale gelir. Hatta ondan ayrı durması onu en büyük azaplara giriftar eder.

2) Bunun ilacı bu büyüye maruz kalan kişinin üzerine, büyü bozan ayetlerin okunmasıdır ki bunlar da şu ayet-i kerimelerdir:

AŞIK ETME BÜYÜSÜ İPTAL
Karı koca ayırma büyüsü iptal etmek
Karı Koca büyü iptal
Koca ayırma büyüsü iptal

Bu ayetleri okuduktan sonra büyülü kişi el ve ayaklarında bir uyuşma, yahut baş ağrısı veya boğulma ya da mide sancıları hisseder Bu durumda kusması gelirse bir su üzerine 7 kere şu ayeti kerimeler okunur.

büyü iptal icin suya okunacaklar

Sonra o kişiye o sudan içmesi emredilir, içtikten sonra sarı yâhut kırmızı veyâ siyah bir şey kusarsa sihir iptal olmuş demektir, değilse su üzerine bu ayetler tekrar yedi kere okunup aç karnına üç gün o kişiye içirilir.


3) Altı şifâ ayeti safranla temiz bir kap içerisine yazılıp azıcık bal ile birlikte suyla eritilir ve bu sihire maruz kalan kişiye aç karnına üç gün içirilirse sihrin bütün tesirlerinden biiznillâh muhafaza olunulur. Şifa ayetleri şunlardır:

Büyü iptali icin okunacaklar
Birbiri ayırma iptal etme

Kaynak: Arifan Dergisi Haziran 2010  // 
(Abdüllahi Muhammed Harse, el edviyetü’l-ilahiyye ve’l-ed’ıyetü’n-nebeviyye l icemi’i’l-emrazi’n-nefsiyyeti ve’lcesediyye.sh:148-150)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AYIRMA SİHRİNİN İLACI

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!