Bebeğini düşüren kadın – Ümmü Sıbyan

Hamile Olan kadının bebeğini düşüren kadının yapılması veya okunması gereken dua veya uygulamalar. Ümmü Sıbyan Sıkıntı için neler yapılır? Ümmü Sıbyan Ayetleri Ümmü Sıbyan Duası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çocuğunu düşüren kadın için: Şu hatemi bir kağıda misk, zaferan ve gülsuyu ile yazdıktan sonra , kaküle ve senderus ile yazdığını buhurla. Daha sonra çocuğunu düşüren beş aylık hamile kadının üzerine takılırsa, Allah Teala hazretlerinin izniyle çocuğunu düşürmez. Her türlü musibetlerdende Allah Teala hazretlerinin izniyle emin ve mahfuz olur. 

:Bebeğini düşüren kadin için dua

Ümmü Sıbyan için Ayet

Safran Mürekkebi ile Güzel hayırlı bir saatte (Namaz vakitleri olabilir) güzel taze bir abdest aldıktan sonra 2 rekat allah rızası için namaz kılınır. Sonradan altta belirmiş olduğum Manevi İşlerde başarıya ulaşmak icin. olan konudaki zikirleri yaptıktan sonra beyaz bir kağıda altta vericeğim Sure ve ayetleri yazılıp güzel bir şekilde sarıldıktan sonra Ümmü Sıbyan Şikayeti Olan kişi üzerinde taşıyabilir.

Sure ve Ayetler:

  • Fatiha Suresi
  • Ayetel Kursi
  • Felak Suresi
  • Nas Suresi
  • İhlası Şerif
  • (kişinin durumuna göre Şifa ayeti)

Zikir ve İbadet için Konu:

Havas İlmi icazet izin – Manevi İşlerde başarıya ulaşmak icin.

Ümmü Sıbyan Duası Nedir ve Niye Taşınır:

  • Cinlerden Koruması İçin Taşınır.
  • Nazar büyüden Korunmak İçin Taşınır.
  • Rızık ve Bereket İçin Taşınır.

Boy Hamaili Ümmü Sıbyan Duası Büyük Bir Korunma Duasıdır.
İçeriğinde Esma ül Hüsna ve Vekf Yani Korunma Ayetleri Bulunan Eşsiz Bir Korunma Muskasıdır.

Bu Ayetler Ve Duaların İnsanı Kötülükten, Nazardan ve Cin Büyü Gibi Musallatlardan Koruduğuna inanılmaktadır.

Ümmü Sıbyan İnsanlığın Helakı İçin Çalışır.
Ümmü sıbyan nedir? Ümmü Sıbyan / (Ümmü Sübyan) dişi bir şeytanın ismidir. Yegane amacı, gayesi insan soyunu kurutmaktır. Bunun için yemin etmiştir ve hep bu gaye için mücadele eder. Musallat olduğu kişiler mutlaka Ümmü Sıbyan Muskası / duası taşımalıdır.

Hamile kadınlara ve karnındaki bebeğe, yeni doğmuş bebeklere ve anneye musallat olur. Bunlar haricinde 65 yaş üstü erkek ve kadınlara da musallat olur ve hastalanarak ölümüne yol açar.

Musallat olduğu bebekler üzerinde hamilelikte düşük, havale, sebepsiz ağlamalar, gece sıçrayarak uyanmalar yada hiç uyuyamama, özürlü doğum, hastalıklı doğum, cam kemik hastalığı, down sendromu, otizm, gelişmemiş vücut vb hastalıklara yol açar. En hafif etkisi ise hiper aktiflik ve sürekli musallatlı yaşamdır.

Bu şekilde bebeği, ya doğmadan yada doğduktan sonra telef etmeye çalışır. Ümmü Sıbyan’ a maruz kalan anne ve bebek ya hamilelikte sürekli düşükle karşılaşır, hiç doğum olmaz yada eğer düşük olmadan doğum oldu ise yukarda saydığımız tedavisi olmayan hastalıklarla yaşamaya maruz kalıp pasif bir birey olarak tekrar üreyememe ve pasif bir hayata mahkum olmaya sebep olur. Düşük esnasında bazı durumlarda bebekle birlikte anneninde hayatı tehlikeye girer ve bazı durumlarda anne hayatını kaybeder.

Ümmü Sıbyan’dan Nasıl Korunurum:

Bir kişide büyü varsa bunu çözdükten ve kalan tesirleri sildikten sonra eğer bu kişiye tekrar büyü yapılmıyorsa koruma taşıması şart değildir, fakat “Ümmü Sıbyan” böyle değildir, uygulayıcı musallatı alsa dahi bir müddet sonra yerine yenisi mutlaka gelir. Ümmü sıbyan tesir ettiği kişilere kendi şeytan çocuklarından birini yada bir kaçını musallat bırakıp gider, yani bunları alsan bile yerine mutlaka yenisi gelecektir, bu sebeple Ümmü sıbyan musallatı olanların ömür boyu koruma taşıması şarttır.

Ümmü Sıbyan’ a maruz kalmanın bir sebebi yoktur. Tamamen şansa kalmış bir ihtimaldir. Ama bu ihtimali yükselten bazı faktörler vardır bunların ilki çocuk sahibi olacak anne yada babanın büyülü olması bu ihtimali yüzde 97 artırır, kalan yüzde üç çok şanslı kişilerdir. Mutlaka haberleri olmadan bir korumaya girmişlerdir (Herhangi bir aile büyüğünün ve ya bir dostun duası gibi).

Parlak insanların ve ilmi olarak soylu kişilerinde çocukları torunları bu tehlikeye daha açıktır. Çünkü gelecek olan bebek mutlaka atasının izinden gidecek ya bir maneviyat büyüğü olup insanlara faydalı olacak yada belki bir önder belki bir bilim adamı olup insanlığı geliştirecektir. İşte bu sebeple ümmü sübyan bunu engellemeye çalışır.

ilgili konular:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bebeğini düşüren kadın – Ümmü Sıbyan

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!