Bismillahirrahmanirrahim Havvası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her hangi bir kimse, Besmeleyi bir hacetini görmek veya kötülüklerden korunmak niyetiyle bir hafta 786 defa düzenli aynı vakitler de okusa ve bunu vird edinip 21 güne çıkarsa Hak Taala o kişinin arzusunu mutlak yerine getirir.


Her hangi bir kimse, yatacağı vakit 21 defa Bismillahirrahmanirrahim dese, o gece için ani ölüm, hırsız, şeytanlardan korunmuş olur. Her hangi bir kimse, Besmeleyi vücudunda duyduğu bir sızı ve acı için 3 gün okusa günde 100 kez 5 vakit, Allah’ın izniyle o sızı veya acı gitmiş olur. Her hangi bir kimse, Besmeleyi sarası tutana veya sarası tutmuş bayılmış bir kimseye 41 kez canı gönülden okusa o saralı anında ayağa kalkar.


Her hangi bir kimse, Besmeleyi Ğüneş doğarken 300 kez besmele okur, 200 kezde salat ve selam getirirse ve bunu devamlı vird edinip ara vermeden okursa Hak Taala o kişiye sonsuz, hesabını bilemeyeceği rızkı vermekle, her türlü afet ve tehlikelerden de o kişi korumuş olur ve himayesine alır.


Her hangi bir kimse, Besmeleyi haksız yere iftiraya uğramış hapis yatan için her gece 102 defa okur ve en az 3 gün ila 3 hafta devam ederse ara vermeden Hak Taala o kişiyi hapisten kurtarır ve halas eder.


Her hangi bir kimse, Besmeleyi Cuma namazında Hatib Minberde hutbesini okurken, Besmeleyi 113 kez okur ve hatib minbere çıkarken elini kaldırarak, Tehlil ve Tekbir getirse, niyyet ettiği şeyi Hak Taala ona eriştirmiş olur. Her hangi bir kimse, Besmeleyi bir bardak suya karşı 113 kez okur ve sevmek istediği kimseye içirirse, Hak Taala kişinin sevgisini sevmek istediğinin kalbine indirmiş olur, şayet okunan suyu, az anlayışlı bir kimseye içirmiş olsa, o kişide akıl ve zeka işler
ve unutmayacak hale gelir ve unutkanlık hastalığı kaybolup gider.


Her hangi bir kimse, Besmeleyi Yağmur yağarken 61 kez okursa Hak Taala o kişinin su derdini gidermiş olur. Her hangi bir kimse, Besmeleyi Muharrem ayının birinci gününde 113 kez bir kağıda yazar, üstünde taşırsa ne kendisine nede hanesi halkına yaşantıları boyunca hiç bir kötülük gelmeyeceğini bilmelidir besmelenin himayesinde korunması devam etmektedir. Her hangi bir kimse, Besmeleyi 351 kez doğru bir niyet kalb hüşuu içinde sabah namazından sonra 40 gün süreyle okursa, Hak Taala okuyanın kalbine, bilmediği gizlilikleri indirmekle, alemdeki olayları da gece uykusunda ona göstermiş olur ve gizli sırlara vakıf eder. Her hangi bir kimse, Besmeleyi bir kağıda safranlı gül suyu ve ak anberle (zaferan) la 151 kez yazar ve bu kağıdı, cava veya hindistan bitkisi güzel kokulu toplak otunun suyunun buharına tutar ve tütsüler ve bunu üzerinde veya bir tarafında taşırsa, Allah rızkını bollaştırır, şayet boçlu ise, Hak Taala ona kolaylık göstererek, borcunu ödemesine yardım eder rızkını yoktan var eder bolluk içinde yaşar.


Şayet Besmele yukardaki sayıda cam beyaz bir kaseye yazılır, içine konan zemzem suyu veya kuyu suyu ile bu yazı silinince kötürüm veya ağır hastaya suyu içirilir bu iş 40 kez 40 gün boyunca devam edilir veya zor doğum yapan hamile kadına içirilir. Allah’ın izniyle içenler şifa bulur.


Her hangi bir kimse, Besmeleyi yine 30 kez bir kağıda yazılır,evin uygun bir yerine asılırsa, o eve ne şeytan nede cinler asla giremezler, öte yandan o evde hayır ve bereket artar bolluk olur. Her hangi bir kimse, Besmeleyi bir kağıda 21 kez yazar ve evine asarsa, geceleri uykusunda korkan çocuklara asıldığı takdirde, bu gibi çocuklardan korku hali kaybolmuş
olur. Şayet bu sayıda yazılan Besmele çocuğu yaşamayan kadına takılmış olsa, Allah’ın izniyle yaşar. Ve aynı şekilde yazılan Besmele hamile kalmayan kadına hayıdan 3 gün sonra, temizlenip takılmış olsa ve kocası ile cimada bulunsa, Allah’ın izniyle hamile kalır, şu şartlaki bu yazı üzerinde 141 gün kalması gerekir. Hamile kalıp doğuracağı çocuk hayırlı bir evlat olarak dünyaya gelir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bismillahirrahmanirrahim Havvası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!