HZ. ALİ YEMİN ETTİ! Garanti Kabul Dua.

Hz Ali Radiyallahu anh'ın yemin ederek %100 Garanti mücerrep olduğunu söylediği İsteklere Kesinlikle Nail Olmak İçin Okunacak Duâyı sizlerle paylaşıyoruz.

HZ. ALİ YEMİN ETTİ! Garanti Kabul Dua.
HZ. ALİ YEMİN ETTİ! Garanti Kabul Dua. Yönetici
Bu içerik 49805 kez okundu.
Lütfen REKLAM 'lara tıklayarak bize DESTEK Olunuz

Garanti %100 Kabul Dua. HZ. ALİ YEMİN ETTİ!

Bu duayı Ali Haydar Efendi (Kuddise Sirruhü) Hazretleri, kendi Mushaf-ı şerifi'nde Hadid Süresinin bulunduğu sayfanın kenarına mübarek hatt-ı desti (el yazısı) ile yazmıştır ki bu rivâyette Berâ ibni Azib ( Radiyallahu anh) şöyle anlatmıştır: 

Hz. Ali Radiyallahü And Ali Haydar efendi notları

ESER ORJİNAL GÖRÜNTÜSÜ:

Eser ali haydar efendi noy

"Bir kere ben Ali (Radiyallahu Anh) 'a:
'Ey müminlerin emiri Allah ve Rasülü'nün hâtırı için Senden şunu istiyorum ki; Rasülüllah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) 'in kendisi ile seni seçkin kıldığı şeylerin en büyüğü ile beni ayrıcalıklı kılmaz mısın ki onunla Cibril (Aleyhisselamın) Rasülüllah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)i seçkin kılmış, Rahman (Te`ala) da o şeyle Cibril (Aleyhisselam) 'ı Rasülüllah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)e göndermiştir?' dedim. Bunun üzerine Ali (Radiyallahu Anh) şöyle buyurdu: `Allah-u Te`ala'ya İsm-i Âzam ile dua etmek istediğin zaman hemen Hadid Süresinin başından (başlayarak) o süreden altı âyet-i kerimenin sonuna kadar yani:

Hadid suresi okunacak durak

âyet-i kerimesine kadar oku, sonra Haşr Sûresi'nin sonunu yâni son dört âyeti kedinesini oku. 
Sonra da iki elini kaldır ve: 'Ey Allah! Ey O Vahid ve Ehad olan, bu şekilde daim olan ve bu sıfatlara sahip başka bir kimse bulunmayan Zat! Bu (ayet-i kerimelerde zikredilen) isimlerin hürmetine Senden diliyorum ki; Efendimiz Muhammed (Aleyhisselâm)a ve onun âline salât edesin ve benim şu isteğimi yapasın.' de. Kendisinden başka hiçbir hah olmayan Allah'a yemin ederim ki inşaallah elbette muhakkak hâcetin (isteğin) ile dönersin.'" (Süyüti, ed-Dürrü'l-mensür, 8/49; Ahmed ed-Deyrabr, el-Mücerrebât, sh:46) 
Ayet-i Kerimelerin Duâ ile Birlikte Okunuşu Şöyledir: 

Duaların kabul olan dua


HZ. ALİ YEMİN ETTİ! Garanti Kabul Dua.

Kaynak: Lalegül Dergisi Şubat 2017

Kesin Kabul Dualar Kabul olan dua Duanın kabul olması Mücerrep
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Recebi Şerif Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri
Cemaziyelahir Ayının Faziletleri ve Zikirleri