HÜDDAM ELDE ETMEK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HUDDAM ELDE ETMEK

Bu uygulama değildir bu davetin yapılışı anlatır ayet ve bir azimet kasem vermez ! Bu bilgileri herkezle paylaşmak doğru değildir. Ehli icindir.

( Uygulama 1 )

Bu mevzu isimlerin özelliğini bildirir. Çarşamba günü gusul edip, temiz elbiseler giy ve tenha bir yerde halvete gir. İki rekat hacet namazı kılıp, isimleri  sayısının adedi defa okunur. Ama kalbini endişeden, efkardan ve fasit işlerden uzak tut. ki, onların zararı sana dokunmasın. Bu isimleri okuduktan sonra, temiz yeşil elbiseli, başlarında takke olan ve ay gibi nurlu yüzleriyle yedi (7) kişi gelir. Onlar seninle konuşuncaya kadar sende onlarla konuşma. Sana: “Ey Allah Teala nın kulu, muradın nedir? Bizi bu ismi a’zam kuvvetiyle doğudan getirdin” derler. Sende: “Ey Allah c.c. ın kulları! Allah sizden razı olsun. Benim davetime icabet ettiniz. Sizden isteğim bu isimlerin kuvvetiyle her yerde, her halde ve her işte hayr veya şer, dostluk veya düşmanlık, her ne türlü iş olursa olsun, bana yardım ediniz. Gözünüzü benden ayırmayınız. Her ne şekilde olursa olsun, bana hizmeti ve hacetlerimi reddetmeyin, daima benimle beraber olun” dersin.

    Bu amelin şartı: Bu davete başlamadan, üç gün öncesinden başlayarak riyazat tut. Eğer riyazatlı olmazsan, korkar, dilin tutulur, konuşamazsın ve şaşırırsın. Böylece amelin zayi olup, muradına ulaşamazsın. Riyazat tutmanın faydası hem korkulara galip olmak, hemde bütün ruhaniyetten korkmamak içindir. Onlar sana daha sevimli görünürler. Sen o ruhanileri tekrar yanına çağırmak ve hacetini yaptırmak için bir nişan iste. Onlar sana bir mühür verirler. O mührün rengi kuş yumurtasının rengi gibidir. Mührün üzerinde yeşil hat ile yazılı bir yazı vardır. O mührü ellerinden alıp öptükten sonra, yüzüne ve gözüne sür. 

Daha sonra başına koyarak şöyle de: “Bu mührü bana getirdiniz ama bu isimleri okumaya benim gücüm yetmez. Bana bunun şerhini ve hakikatini öğretiniz”. Sana: “Onu iyi sakla. Onu kirli, cünüb, hayızlı kadın, günahkar ve facir kişi tutmasın” derler. Sonra sen onlara ikram ve tevazü gösterip, “Zahmet çektiniz, selametle gidiniz ve ne zaman sizi çağırırsam bana geliniz” dersin. Hacet zamanı temiz ve saf olarak isimleri sayısının adedi defa okunur. Onlar senin yanına gelip, hacetini yerine getirirler ve istediğine ulaşırsın. Bu isimler sahih olup mücerrebdir. 

( Uygulama 2 )
 

Bu uygulama denenmiş sonuc alınmış faidesi defaatle görülmüştür. Piyasada bir cok farklı şekilde olanı vardır. Bu direk kaynağından alınmıştır. Kaynak belirtmiyoruz. Kopyalama olmaması icin.

Hangi gün olursa olsun, Allah c.c. rizası için bir gün riyazatlı olarak oruç tut. İnsanlardan uzak ve boş bir yere çık. Da’vet ve Hatem, Allah Teala hazretlerine hamdetmekle olur. Sen; Bu iki ismi sayısının adedi defa oku.

    Sana yardımcı bir ruhani gelir. Bu ruhani hiçbir müslimana zarar vermeyen bir erkektir. Sen bu davetten asla geri kalma. O ruhani sana selam verip tokalaştığı zaman, zikredeceği emirlerle gelir. Sana zikrettiği şeyler zor gelirse ona iltifat ve müracat et. İstediğin şeyle feyizlenirsin. Sen sözüne devam ettiğin müddetçe, o senden ayrılmaz. Senin murat ettiğin emirler iyi olsun, kötü olsun, az olsun, çok olsun, hayır olsun, şer olsun ve gayrisinden murat ettiğin her emrinle sen ölünceye kadar sana hizmet eder ve karşı gelmez. Hatta sen öldüğün zaman sana hüzünlenir. Bu sır talip olan kişi için maişetinin güzelliğindendir.

Bu erkek yardımcı ruhani, harab rüzgardan Beni Ğaylan’ın taifesindendir. Bunun askerleri, hizmetçileri ve yardımcıları çok olduğu için harab rüzgarı denmiştir. Bu yardımcı ruhaninin gerçek ismi Ğayakâ ibni Dâr dır. 

Bu yardımcı ruhani şahıs tek başına gelir. Sen şunu iyi bilki, o ruhani perdelere ve maniye muhtaç olmaz. Çünkü o ruhani hiçbir müslimana aklı sabit olduğu müddetçe zarar vermez ve ondan korkulmaz. Talip olan kişi ondan kaçsa bile o talibe talip olur. O ruhani şahıs talibe çok para verir.

    Ey Talip! Bu amel bizim bulduğumuz sırdandır. Sen bu Dar’ı davet ettiğin zaman, onu iyi muhafaza et ve kıymetini bil. Senin davetine icabet eder. Bunu zaptetmesi kolay olup, sana her zaman itaat eder. Sen; Ona bir şey murat edip, istediğin birşeyi onun üzerine aht ettiğin zaman şu mübarek isimleri okur ve sarf edersin:(Ehli olmayan için zarar görmemesi için paylaşmıyoruz.)

Böylece sen onu davet edersen, o sana cevap verir. Sen! Allah c.c. a tevekkül et. Talip olan kişi için bu, babların en kolayıdır. Bir kimse bu meseleyi bilirse güzel olur. Allah daha doğrusunu bilir.

Bu amelin buhurları: hayır amel buhurları’dir. Bunların hepsini birbiri ile karıştırdıktan sonra, fındık miktarı kadar haplar yapıp gölgede kurut. Hacet vaktinde bu hapları ateşe atarak yak. Doğrusunu Allah c.c. her şeyi daha iyi bilendir. Tevfik Allahü Teala hazretlerindendir. 

KONU:

  • Hadim Hüddam Daveti Caizmi?
  • Davet Nasıl yapılır? 
  • Davet yapmanın şartları nelerdir?
  • Davet yapan nelerle karşı karşıya gelir?
  • Davet yaparken korunmak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HÜDDAM ELDE ETMEK

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BİLGİŞAH ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!